KONKURS: Wygraj bestsellerową książkę „Dunkierka”!

Do rozdania mamy 5 egzemplarzy!
KONKURS: Wygraj bestsellerową książkę „Dunkierka”!
Fot. Unsplash/mat. prasowe
11.09.2017

27 maja do 4 czerwca 1940 roku alianci, w obawie przed potężną niemiecką ofensywą, ewakuowali z Dunkierki ponad 300 000 angielskich i francuskich żołnierzy.

Ta skomplikowana akcja militarna, którą Winston Churchill nazwał cudem pod Dunkierką, przeszła do legendy i stała się tematem najnowszego filmu Christophera Nolana. W bohaterów tamtych dni wcieliły się takie gwiazdy kina jak Kenneth Branagh, Tom Hardy, Cillian Murphy i Mark Rylance.

Dunkierka to dramatyczna opowieść o długich godzinach pod obstrzałem wroga, bez racji żywnościowych i amunicji, o niebezpiecznej przeprawie przeładowanymi łodziami, o bohaterstwie tych, którzy wspierali akcję z morza, lądu i powietrza. Bez ich poświęcenia losy wojny potoczyłyby się zupełnie inaczej.

Światowa premiera filmu miała miejsce 21 lipca 2017 r. Pod koniec sierpnia nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazała się natomiast powieść historyczna „Dunkierka”, która jest równie wciągająca jak film Christophera Nolana.

Teraz macie szansę ją wygrać! Aby zgarnąć jeden z 5 egzemplarzy wystarczy rozwinąć poniższe zdanie:

W czytaniu książek najbardziej lubię to, że…

Liczymy na Twoją kreatywność. Swoją odpowiedź wyślij na adres redakcja(at)papilot.pl z dopiskiem DUNKIERKA KONKURS. W treści maila nie zapomnij podać swoich danych kontaktowych: imienia, nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu.

UWAGA: Na Wasze zgłoszenia czekamy do czwartku 14 września br. do godziny 11:00. Nagrodzimy pięć najciekawszych odpowiedzi, więc nie zwlekajcie i już teraz do nas napiszcie!

Informacje o premierach wydawnictwa HarperCollins i konkursy z książkami znajdziesz na profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/HarperCollinsPolska/

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.09.2017 13:55
byłam na tym filmie w kinie :) książki też jestem ciekawa
odpowiedz

Polecane dla Ciebie