TO będziemy oglądać jesienią: Przegląd seriali i programów z nowej ramówki telewizyjnej

Oto najciekawsze propozycje. Wśród nich są nowe programy oraz serial z Barbarą Kurdej-Szatan.
TO będziemy oglądać jesienią: Przegląd seriali i programów z nowej ramówki telewizyjnej
31.08.2017

Wrzesień oraz październik przeważnie kojarzą się z powrotem do niechcianych obowiązków szkolnych i uczelnianych, ale to właśnie w tych miesiącach na ekrany wracają nasze ulubione seriale oraz programy rozrywkowe. Jesień 2017 oznacza także pojawienie się kilku nowości, na które niewątpliwie warto zerknąć okiem. Wraz z kubkiem gorącego kakao będą miłą odskocznią od codziennej rutyny i dobrym pomysłem na relaks. Na co zatem możemy liczyć w tym roku?

„Miasto skarbów”

Ten serial opowiada o środowisku złodziei sztuki, których tropią policjanci ze specjalnej jednostki. Akcja rozgrywa się w Krakowie. Jeżeli chodzi o obsadę, w role wcielili się m. in. Magdalena Różczka, Jan Wieczorkowski oraz Aleksandra Popławska. „Miasto skarbów” to także opowieść o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. Serial zobaczymy w TVP2.

Zobacz także: „Mother” – najbardziej przerażający horror tego roku. Mamy trailer…

seriale jesień 2017

Fot. unsplash.com

„Pod wspólnym niebem”

Serial zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ został zainspirowany Szekspirem. Opowiada o dwóch rodzinach, które muszą zamieszkać pod jednym dachem. Szkopuł w tym, że dzielą je różnice społeczne oraz kulturowe, co prowadzi do zabawnych perypetii. Sytuację komplikuje to, że pomiędzy córką jednej rodziny - Julią a synem drugiej rodziny - Romanem wybucha gwałtowna miłość. Serial będzie można obejrzeć w TVP2.

„Korona królów”

„Korona królów” to serial zainspirowany turecką produkcją „Wspaniałe stulecie”, która zdobyła ogromne uznanie polskich widzów. Tym razem będziemy mogli zagłębić się w polską historię, a dokładnie czasy Kazimierza Wielkiego. Serial zobaczymy dopiero w listopadzie. Zostanie wyemitowany w TVP1.

„Diagnoza”

Premiera tego serialu odbędzie się 5 września. Jego akcja toczy się w placówce medycznej i dotyczy m. in. kobiety, która straciła wzrok (zagra ją Maja Ostaszewska). Poznamy także perypetie pracowników tego miejsca. Serial wyemituje stacja TVN.

seriale jesień 2017

Fot. unsplash.com

„W rytmie serca”

To najnowszy serial z Barbarą Kurdej-Szatan. Zobaczymy w nim także Mateusza Damięckiego. Opowiada on o życiu Marii Biernackiej (w tej roli Kurdej-Szatan). Głównym wątkiem jest uczucie pomiędzy Marią a Arturem (w tej roli Damięcki). Kobieta, gdy jeszcze była studentką, przeżyła z nim burzliwy romans. Ta miłość nie przetrwała, ale dr Artur Żmuda ponownie pojawi się w życiu Marii. Serial będziemy mogli obejrzeć na Polsacie.

„Koło fortuny”

Na ekrany powraca teleturniej emitowany w latach 1992-1998 i 2007-2009. Nowym prowadzącym został Rafał Brzozowski. „Będzie muzyka na żywo, interakcja z publiką, będę mógł pośpiewać, będzie znakomita zabawa -cieszył się Rafał na wizji. Naprawdę mocne nazwiska rywalizowały, żeby prowadzić ten teleturniej. Teraz szukają koleżanki, która będzie mi pomagała w programie. To będzie dziewczyna, która będzie tańczyła i śpiewała z uczestnikami” - wypowiada się Brzozowski (źródło:pudelek.pl).

„Azja Express sezon 2”

Jeden dolar dziennie i to, co uda się zmieścić do plecaka – takim ekwipunkiem dysponowali uczestnicy drugiej edycji Azja Express. Podróżowali m. in. po Mumbaju (stolica indyjskiego stanu Maharasztra – red.). Tym razem w eskapadzie wzięli udział:  Zuzanna Bijoch, Szymon Chyc-Magdzin, Antoni Pawlicki, Joanna Przetakiewicz, Marta Wierzbicka, Tymon Tymański oraz inni. Jakie przeszkody napotkali? Kto zwycięży? Premiera programu odbędzie się 6 września. Wyemituje go TVN.

Zobacz także: SZOK! Z nowej podstawy programowej usunięto utwory Czesława Miłosza!

seriale jesień 2017

Fot. unsplash.com

„The Voice of Poland”

Sezon 8. rozpocznie się już 2 września. Talentów będą szukać Tomson i Baron, Maria Sadowska, Michał Szpak oraz Andrzej Piaseczny. Czy w tym roku zostaną odkryte nowe talenty? Niektóre być może zobaczymy już w najbliższą sobotę.

„Wyspa przetrwania”

To nowość, którą zaprezentuje Polsat już 8 września. Program został zrealizowany na Fidżi na Oceanie Spokojnym, a jego prowadzącym jest Damian Michałkowski. W tej realizacji wzięło udział 16 osób, które musiały zmierzyć się z surowymi warunkami życia oraz wzajemną rywalizacją. Jedyne, co mogli ze sobą zabrać to 35 litrowy plecak oraz kilka sztuk ubrań.

„Druga twarz”

Premiera programu będzie miała miejsce w październiku w TTV. Prowadzącą jest Karolina Gilon. Wzięły w nim udział osoby, które wyglądają w nietypowy sposób, np. mają mnóstwo tatuaży, tunele oraz kolorowe włosy. Karolina oraz sztab specjalistów starają się znaleźć rozwiązanie, które pozwoli uczestnikom zachować indywidualizm, a jednocześnie wzbudzać mniej emocji w społeczeństwie. Program obfituje w kontrowersyjne tematy, np. jak są postrzegane takie osoby w środowisku pracowniczym, nie zabraknie też prowokacji.

Który z tych seriali i programów na pewno będziecie oglądać?

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonimowa (Ocena: 5) 31.08.2017 15:52
Oglądałam "Wspaniałe Stulecie" i bardzo mi się podobało. Jestem ciekawa jaka będzie "Korona królów". Same polskie filmy. Cieszyłam się, że będą jakieś dobre tureckie filmy, ale niestety nie ma ):
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.08.2017 10:47
A jak się nazywa ten serial co też gra Kurdej - Szatan na TVN lub Polsat coś o doktorach ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo