Święto Muzyki: Z tej okazji mamy dla Was konkurs!

Do wygrania trzy jazzowe płyty zespołu Quindependence!
Święto Muzyki: Z tej okazji mamy dla Was konkurs!
Fot. Thinkstock
23.06.2017

Mówi się, że muzyka łączy pokolenia i że jest językiem uniwersalnym, dzięki któremu porozumiewają się ze sobą osoby w różnym wieku, o różnych poglądach i innych kulturach. 21 czerwca obchodzimy jej święto. Jest to cykliczna impreza odbywająca się na całym świecie pierwszego dnia lata – wypatrujcie zatem dzisiaj na ulicach amatorów, jak i profesjonalistów, którzy będą dla Was grać i śpiewać we wszystkich gatunkach muzycznych.

Na Papilocie również chcemy celebrować Święto Muzyki, dlatego mamy dla Was konkurs. Do wygrania trzy płyty jazzowego zespołu Quindependence.

- Zespół powstał w 2015 roku z inicjatywy studentów Katedry Jazzu i Perkusji Akademii Muzycznej w Krakowie i od razu szturmem wkroczył na jazzowe salony. Jeszcze w tym samym roku kwintet został laureatem II nagrody na 39. Miedzynarodowym Konkursie Jazz Juniors. W styczniu 2017 wygrał VI edycję programu na „Jazzowy Debiut Fonograficzny”, który organizuje Instytut Muzyki i Tańca – podaje jazzarium.pl.

Niedawno ukazał się pierwszy album zespołu pt. „Circumstances”, który teraz możecie wygrać. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie:

Jaki utwór jest piosenką wszech czasów i dlaczego?

Na Wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku 26 czerwca br. do godziny 12:00. Odpowiedzi wysyłajcie na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule maila pisząc ŚWIĘTO MUZYKI – KONKURS. Nie zapomnijcie w treści maila podać swojego imienia, nazwiska, adresu oraz numeru telefonu dla kuriera.

Nagrodzimy trzy najciekawsze odpowiedzi.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze zgłoszenia!

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie