Rozwiązanie konkursu: Lista dziewczyn, do których trafi powieść erotyczna „Córka Fanny Hill”!

Sprawdź, czy znalazłaś się wśród laureatek!
Rozwiązanie konkursu: Lista dziewczyn, do których trafi powieść erotyczna „Córka Fanny Hill”!
13.05.2017

Cieszymy się, że tak licznie wzięłyście udział w naszym konkursie, w którym do wygrania była powieść erotyczna „Córka Fanny Hill”. Wasze odpowiedzi bardzo nas zaskoczyły i z wielkim trudem musiałyśmy wybrać zaledwie pięć najciekawszych zgłoszeń.

Jeśli tym razem nie znalazłaś się na liście laureatek, być może szczęście uśmiechnie się do Ciebie przy następnym konkursie. Tymczasem prezentujemy listę zwyciężczyń:

1. Olga Ł., Miłki

Dlaczego warto czytać pikantne powieści?
... a cóż nam biednym, zapracowanym kobietom, zostało w szybkim, obowiązkowym życiu? Nie umiem sobie wyobrazić niczego lepszego od pysznej kawy przy znakomitej lekturze. Dodatkowo, gdy książka przyprawia Nas, kobiety, o rumieńce, od razu jesteśmy bardziej seksowne, pociągające, apetyczne! Wyobraźnia pracuje, serce przyspiesza, w głowie rodzą się plany do wcielenia w życie, bardzo często zainspirowane pikantną opowieścią. Życie nabiera smaku, gdy czekamy na męża/ partnera wracającego z pracy, a my ubrane w seksowną bieliznę, już widzimy jego dłonie i usta oczami wyobraźni... Nastrój wytworzony w głowie jest o niebo silniejszy od tego powierzchniowego! Cieszę się niezmiernie, że panowie też sięgają po taką tematykę książek, może niekoniecznie się z nią obnosząc, ale chcą i lubią wiedzieć, co działa na kobiety.. sami się nimi inspirują.

Można by pisać o tym i pisać, wymieniać zalety i argumenty, lecz każdy kto miał przygodę z taką tematyką powieści, doskonale wie, jak wiele może ona wnieść do naszej seksualności i codziennego życia! Warto! Po stokroć warto!

2. Paulina M., Białystok

Pikantne powieści rozbudzają wyobraźnię, ukazują możliwości, zachęcają do odkrywania nowych, nieznanych dotychczas uczuć i doznań. Przenoszą nas do innej rzeczywistości, takiej o której często marzymy w naszym realnym życiu, jednak brak nam odwagi, by głośno o tym powiedzieć.

Choć na chwilę możemy dać się ponieść, odetchnąć i cieszyć się książką. Bez zbędnych hamulców, bez granic, bez pruderii, jesteśmy same ze sobą i z bohaterami. Utożsamiamy się z nimi, żyjemy w ich świecie. Oderwanie się od rzeczywistości jest często niezbędne, by móc w pełni cieszyć się naszym własnym życiem. I w tym właśnie tkwi istota czytania powieści o erotycznym zabarwieniu. Możemy być przez chwilę kimś innym.
Nie dlatego, że prawdziwe ,,my” jesteśmy bezbarwne, ale po to by stać się kimś jeszcze lepszym, bardziej świadomym siebie i własnych myśli oraz potrzeb.

3. Zofia S., Sulechów

Pikanteria jest jak przyprawa do dobrej potrawy. Czy nasze życie nie byłoby zbyt nudne bez szczypty pikanterii? To coś, co potrafi rozruszać nasze zmysły, dzięki czemu życie ma lepszy smak. Nie wyobrażam sobie życia sztampowego, pod jeden szyk i jeden krój. Gdy pojawia się coś nowego to sprawia to, że w naszych żyłach szybciej zaczyna krążyć krew. Erotyka dodaje naszemu życiu kolorytu. Jest zabawniej, śmieszniej, powabniej, a przy tym ciekawiej. Pikanteria jest jak wejście do strefy marzeń. Nasze zmysły często krążą w marzeniach o erotycznym podłożu i dobrze nam z tym. Czasem w naszej głowie rodzi się myśl, że byłoby fajnie, gdyby choć raz to o czym marzymy i co nas podnieca rzeczywiście mogło się wydarzyć i zaspokoić nasze pragnienia. Pikanteria to jak wejście do pokoju z czerwonym światłem, bajkowo wyścielonym łóżkiem i Casanovą na nim. Świat potrafi być ciekawy, ale trzeba z tego umiejętnie korzystać. Pikanteria stawia nasze zmysły i odczucia na baczność, adrenalina „podnosi” się niebezpiecznie, a nasze oczy wręcz orbitują na widok tego czego widzą. Pikanteria jest zabarwieniem o erotycznym charakterze. To dodaje nam wigoru i energii. Dlatego warto czytać książki pikantne, gdyż nasza wyobraźnia będzie umiała dobrze spożytkować to, co bliskie ciału. W życiu potrzeba również czegoś do tańca, byśmy na końcu umieli się śmiać z samych z siebie, a także być zadowolonym z erotycznego życia.

4. Dorota K., Wyszków

Pikantne powieści-
To coś co nas kręci!
Grey już był*
Morfeusz był **
Teraz czas na Funny Hill!
Warto czytać, warto znać
To ci fun dziś może dać.
Jak przeczytasz, któż to wie,
Może wraz zakochasz się?
Może się tak nagle stanie,
Że pokochasz już czytanie?
Dziś Charrie, jutro Rej
Zawojuje serce twe!

* - w odniesieniu do książki erotycznej "50 twarzy Greya" E L James
** - w odniesieniu do książki erotycznej "Sny Morfeusza" K N Haner

5. Małgorzata B., Ciechanów

Powieści miłosne i erotyczne odgrywają szczególną rolę w życiu kobiet. Każda kobieta w pewnym momencie swojego życia odkrywając swoją seksualność sięga po podobną literaturę. Książki inaczej niż filmy pobudzają wyobraźnię, wpływają na wrażliwość i emocje. Kobieta może wczuć się w rolę głównego bohatera książki, odczuwać jego emocje, oglądać świat przedstawiony jego oczami. Rozbudowują wyobraźnię również seksualną, dodają śmiałości, otwierają kobietę na odkrywanie nowych doznań. Literatura potrafi wzbudzać pewną ciekawość, ukazuje kobietom ich mocne strony, seksualność, wrażliwość, pomaga budować pewność siebie. W dobie telewizji i Internetu często zalewani jesteśmy wyimaginowanym wizerunkiem piękna, któremu ciężko dorównać. Powieści miłosne oraz erotyczne, pokazują ludzi prawdziwych, pełnych zalet ale i wad, z którymi można się utożsamiać. Buduje to pewną więź z książką. Wiele kobiet odkrywając coraz to bardziej pikantne powieści erotyczne, odkrywają również w pewien sposób siebie. Nagle uświadamiają sobie co sprawia im przyjemność, jakie są ich fantazje, potrzeby. Poza tym wspomniana literatura jest również przyjemną odskocznia od tego co przeżywamy w życiu codziennym. Świat i interakcje opisane są nam bliskie, często dzieją się w znanym nam otoczeniu, lecz historie przedstawione są zupełnie niepodobne do naszych przeżyć codziennych. Pełne napięć, emocji, przygód z najintymniejszych fantazji. Wiele kobiet nie ma odwagi na to aby spełniać swoje fantazje erotyczne w realnym świecie, lecz mogą spełniać je właśnie poprzez wspomniane powieści. Przenieść się w świat marzeń i zrealizować je w bezpieczny dla siebie sposób, a następnie wrócić do swojego życia.

Podsumowując, literatura erotyczna jest bardzo potrzebna kobietom w różnym wieku. Pomaga w poznawaniu swoich potrzeb, seksualności, rozwijaniu wrażliwości, ale i spełnianiu fantazji i potrzeb, których w życiu codziennym nigdy nie miały by szans zaspokoić. Dają odskocznie od spraw codziennych i dają kobiecie siłę i nastrój na przeżywanie kolejnego dnia w realnym świecie.

*Za wysyłkę nagród odpowiada Wydawnictwo Replika, któremu prześlemy nazwiska oraz adresy laureatek.

Gratulujemy!

 

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.05.2017 21:58
A ja czytając powieści albo opowiadania erotyczne wcale nie odkrywam swojej seksualności, nie chodzi mi o jakieś głębsze przeżycia tylko o to, żeby mieć "grę wstepną" przed samozadowoleniem.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo