Jak i czym zrobić najlepsze selfie? KONKURS!

Sprawdź, co nowego w świecie innowacyjnych technologii! Najlepsze selfie za pierwszy razem tylko z Alcatel SHINE LITE. Dostępny już w Polsce.
Jak i czym zrobić najlepsze selfie? KONKURS!
22.11.2016

Biała ściana, idealny make up, wyczyszczona kamerka na przodzie -  teraz można strzelać selfie! Ten rodzaj zdjęć pokochały setki tysięcy ludzi na całym świecie! Z mody wyszły już tzw. pozowane zdjęcia z wakacji, teraz świat zawładnęła era selfie! Nie dziwi nas to specjalnie, bo na takich właśnie fotkach z ręki wychodzimy najlepiej. Ale, żeby zdjęcie z telefonu było dobrej jakości, musimy zadbać o odpowiedni sprzęt! Dlatego z pomocą przychodzi nowy, najlepszy telefon do selfie w tym sezonie - Alcatel SHINE LITE. 

 

 

Zainspirowany ostatnimi trendami w designie i architekturze, nowy smartfon Alcatel to połaczenie metalu i szkła 2.5D. Boki zostały zaoblone, a dodatkowo podkreślone eleganckim szlifem, dla świetnego wyglądu i wygody trzymania smartfona w ręku. Smukłość (7,45 mm) sprawia, że SHINE LITE idealnie pasuje do kieszeni oraz do małej torebki,  w sam raz na imprezę. SHINE LITE  to nowy telefon, który pozwala na przypisanie pięciu aplikacji do wzorów linii papilarnych, dzięki czemu przyłożenie odpowiedniego palca do czytnika natychmiast uruchomi żądany program. Szybko i sprawnie dostaniecie się do ulubionych aplikacji, bez konieczności podawania kodu odblokowującego. Sensor biometryczny dodatkowo zabezpiecza prywatność przed ciekawskimi koleżankami czy zazdrosnym facetem, dzięki usłudze Safebox. Ta dodatkowa warstwa zabezpieczeń chroni wybrane zdjęcia, nagrania i dokumenty, po to aby nic złego czy upokarzającego nie ujrzało światła dziennego!

 

 

Nowy Alcatel SHINE LITE to właściciel aparatu z aż 13 Megapixelami! Został on wyposażony w podwójną diodę doświetlającą, która jest gwarancją pięknych, naturalnych zdjęć, nie tylko selfie!. Na froncie zamontowano aparat 5 Mpix, również wyposażony w lampę LED, dzięki czemu nawet nocą nie ma problemów z uchwyceniem dosonałego zdjęcia z ręki. Funkcja Faceshow, to nowoczesna funcja umożliwiająca łatwe tworzenie krótkich filmików złożonych ze zdjęć. Natomiast Splitcatcher w przystępny sposób pozwala na ułożenie zdjęć w efektownym kolażu. Jednak to jeszcze nie wszystko! SHINE LITE wyposażono również w zdalny spust migawki – wystarczy wykonać odpowiedni gest i zdjęcie gotowe! RAZ DWA TRZY - UŚMIECH PROSZĘ!

 

SHINE LITE dostępny jest w aż 3 wersjach kolorystycznych:
Satin Gold, Pure White oraz Prime Black.

Jeśli chcesz aby ten rewelacyjny smartfon był Twój, weź udział w naszym konkursie!

Wystarczy, że opiszesz nam swój sposób na idealne selfie, wyślesz odpowiedź na naszego maila alcatel_shine_lite_konkurs@marquard.pl i gotowe!

Na Wasze odpowiedzi czekamy od 23 do 30 listopada 2016 roku. 

Do wygrania ALCATEL SHINE LITE - najlepszy telefon do selfie w tym sezonie!

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

POWODZENIA!

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie