Jak muzułmanie „bawią się” kobietami

Czy na pewno powinniśmy być tak tolerancyjne dla biednych imigrantów?
Jak muzułmanie „bawią się” kobietami
Fot. Thinkstock
01.08.2016

Media, politycy, a nawet niektórzy ludzie z naszego najbliższego środowiska przekonują, że powinniśmy być bardziej tolerancyjni dla innych kultur oraz wyznań. Mają na myśli głównie muzułmańskich imigrantów, którzy bardzo różnią się od nas – Europejczyków. Mamy im okazać nie tylko pomoc, ale i szacunek. Rządy państw robią wszystko, co w ich mocy, aby przybysze poczuli się w Europie jak u siebie i mieli możliwość wyznawania swojej wiary. W niektórych krajach, takich jak Francja, budowane są meczety. Dziesiątki nowych meczetów. Z kolei wiele kościołów znika pod buldożerami. Zdaniem władz nie przedstawiają one żadnej wartości religijnej ani kulturalnej i są bardzo drogie w utrzymaniu. Środków finansowych nie brakuje za to na budowanie świątyń dla muzułmanów. W raporcie senatu we Francji została zawarta prognoza na najbliższe kilka lat. Ok. 2800 kościołów ma być wyburzonych. Niektórzy posuwają się do stwierdzeń, że jesteśmy świadkami upadku zachodniej cywilizacji realizowanego za pomocą polityki małych kroków. Francja jest tylko jednym z wielu przykładów państw. Te zjawiska pojawiły się w Europie wraz z napływem `uchodźców`. Najgorszy z nich jest jednak terror, jakiego doświadczają kobiety. W karajach, w których jest więcej muzułmanów, przemoc jest już normą.

Budowanie nowych meczetów dla muzułmanów i zachęcanie ich tym samym do swobodnego wyrażania wiary jest w tym kontekście bardzo niepokojące, ponieważ według islamu kobieta stoi w hierarchii niżej od mężczyzny, można ją bić i gwałcić. Straszna sytuacja kobiet na Bliskim Wschodzie, a zwłaszcza chrześcijanek, nie jest wystarczająco nagłośniona. Czy czeka nas podobny los?

Do jakich okrutnych czynów dopuszczają się muzułmanie na kobietach?

Zobacz także: LIST: „Przyjmijmy imigrantów! Sama chętnie im pomogę, bo na to zasługują...”

muzułmanie a kobiety

Fot. Thinkstock

Drastyczne akty przemocy w więzieniach

Na portalu forumtygodnik. pl można przeczytać drastyczną relację byłej syryjskiej więźniarki, której koleżanka zginęła w wyniku wewnętrznych obrażeń. Pogryzł ją szczur. Gryzoń został jej włożony do pochwy przez jednego z żołnierzy. Żołdacy naigrywali się, podczas gdy kobieta cierpiała i umierała na ich oczach. To tylko jeden z okrutnych przypadków.

Najczęstszą formą przemocy wobec kobiet jest jednak gwałt. Będąc przy tym temacie nie można nie wspomnieć o taharrush, czyli muzułmańskiej `zabawie` kobietą. Niestety dotarła już do Europy...

muzułmanie a kobiety

Fot. Thinkstock

Taharrush - zabawa kobietą

Taharrush to rodzaj przemocy polegającej na zbiorowym molestowaniu kobiet. Na początku muzułmanie otaczają ofiarę, obrażają ją, a potem zaczynają obmacywać. Taharrush często kończy się na gwałcie. Do zbiorowego molestowania doszło w Europie podczas nocy sylwestrowej i festiwalu w Niemczech. Zresztą nie tylko w Niemczech. Imigranci molestowali i gwałcili kobiety w Szwecji, Austrii, Szwajcarii i Finlandii. 

Dzięki nagraniom na YouTube oraz niektórym portalom docierają do Polski inne niepokojące informacje. Dla muzułmańskich imigrantów nie ma znaczenia wiek ofiary, którą gwałcą. Do zbiorowych molestowań dochodzi bardzo często w Niemczech na basenach. Przybysze z Afryki i Bliskiego Wschodu dobierają się nawet do 10-letnich dziewczynek. Łapią je za narządy intymne. W Niemczech jakiś czas temu zanotowano, że coraz mniej osób uczęszcza na baseny.

Zobacz także: Najseksowniejsi UCHODŹCY: Czy przystojni muzułmanie zmiękczą Twoje serce?

muzułmanie a kobiety

Fot. Thinkstock

Gwałty i molestwanie staruszek

Niedawno w Niemczech została zgwałcona staruszka, a oprawcę trzeba było ściągać z niej siłą. Starsze Niemki w wywiadach, które można przesłuchać na YouTube, otwarcie przyznają, że są zaczepiane przez muzułmańskich imigrantów. Mimo to my, Europejki, nie jesteśmy w najgorszej sytuacji.

Dramatyczny los spotyka chrześcijańskie dziewczęta w Egipcie. Niestety chrześcijanie są tam mniejszością, a ich media nie mają siły przebicia. Wiele Polaków wyjeżdża do Egiptu na wakacje, spędza przyjemnie czas w kurorcie, a potem wraca i przekonuje, że to kłamstwo, co mówi się w Europie o muzułmanach.

muzułmanie a kobiety

Fot. Thinkstock

Porwania i gwałty egipskich dziewcząt

Tymczasem za zamkniętymi drzwiami są porywane i gwałcone chrześcijanki. Na ten temat wypowiedział się Said Fayez – działacz koptyjski, adwokat ds. odwołań w sądach i obrońca praw człowieka. Na stronie pkwp.org możemy przeczytać wywiad z nim. `Jest wiele takich pomieszczeń w Egipcie zapełnionych porwanymi koptyjskimi dziewczętami` - wypowiada się Fayez. `Dowiedzieliśmy się o skali problemu od dziewcząt, które powróciły. Jak czyhano na konkretną dziewczynę, aż do momentu jej zniknięcia na trzy lub cztery miesiące, a nawet pięć czy sześć miesięcy` - mówi dalej.

muzułmanie a kobiety

Fot. Thinkstock

Sytuacja kobiet w Iraku

Na stronie pkwp.org została także opisana sytuacja chrześcijańskich dziewcząt w Iraku, które są masowo gwałcone i torturowane. Ofiarom stara się pomóc siostra Hatune (Syryjski Kościół Ortodoksyjny). Na ten temat powstał nawet film dokumentalny wyemitowany przez niemiecką telewizję WDR. Porwane dziewczyny są zbiorowo gwałcone. Niektóre każdego dnia. To jednak nie wszystko. Oprawcy często maskarują im potem twarze. Z relacji poszkodowanych wynika, że aktów przemocy dokonują religijni muzułmanie. Dziewczyny wyznały, że choć nie widziały twarzy oprawców, słyszały okrzyki `Allahu akbar` i cytaty z Koranu.

Myślicie, że to samo grozi nam w Europie?

Zobacz także: H&M rozpoczyna akcję z udziałem muzułmańskiej modelki, Iggy`ego Popa, Tess Holliday i grupy Sikhów! W jakim celu?

 

Źródło: www.forumdwutygodnik.pl, www.prawy.pl, www.pkwp.org, www.prawicowyinternet.pl

Komentarze (72)

Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 5) 29.08.2016 21:06
Och,drodzy ludzie...właśnie wróciłam z "wakacji" w Tunezji.Masakra.Jakiś gościu brudnej krwi (arabskiej) uderzył córkę (maksymalnie 7 lat) tak mocno,że złamał jej nos tylko za to,że brat ściągnął z niej tę chustkę na twarz.A jemu nie zrobił nic.Dlatego właśnie myślę-ICH TRZEBA PRZYJĄĆ-atrakcyjne obozy na Syberii współfinansowane przez Moskwę czekają ;D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.08.2016 15:11
to po to przez stulecia walczyliśmy z najazdami barbarzyńców, turków, tatarów i innych, wyznania muzłumańskiego, żeby dziś ich zapraszać i budować im meczety??? a oni będą traktować nasze kobiety jak swoje samice? Precz z tym bydłem - przymusowa deportacja!!!
odpowiedz
BRAWO (Ocena: 5) 21.08.2016 18:58
Naprodukowałam się, a tu mój komentarz narusza regulamin? Ha, czyżby cenzura? A już cieszyłam się, że w końcu ktoś napisał prawdę w artykule oraz bardzo ważne informacje. Szkoda tylko, że nie mogę dodać własnego uzupełnienia pełnego poparcia. No cóż, dodam tylko, że nie spodziewałam się czegoś takiego na papilocie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Szczególnie, że o tym nie mówi się w TV tylko manipuluje jakimiś zdjęciami dzieci, których jest może 1/10 z całej rzeczy najeźdźców bez dokumentów, którzy następnie napastują europejki. Uważajcie na siebie, kobietki!
odpowiedz
PRECZ Z ISLAMEM (Ocena: 5) 09.08.2016 14:12
Możemy godnie przyjąć muzułmanów... Ośrodek wypoczynkowy Aushwitz czeka! xDDDDDD
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.08.2016 00:25
W moim osobistym odczuciu religia chrześcijańska jest religią miłości. Gdzie jest prawdziwa miłość nikomu nie przyjdzie do głowy chęć krzywdzenia innych. W religii uchodzcow niestety dostrzegam tylko nienawiść co okazują swoimi czynami. Po dobrych owocach poznasz dobre drzewo. Jako chrześcijanka chcę mieć prawo czuć się swobodnie w swoim kraju a nie bać się, że za chwilę w Polsce będziemy przeżywać to co się dzieje we Francji. Nasz kraj, nasze reguły i zasady, jak się to uchodźcom nie podoba i nie chcą się podporządkować to tym bardziej nie zapraszamy do Polski.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo