Muzyka, której słuchają... łatwe kobiety (Fanki tych gatunków zdradę mają we krwi!)

Ulubieni wykonawcy, którzy nie świadczą o Tobie najlepiej.
Muzyka, której słuchają... łatwe kobiety (Fanki tych gatunków zdradę mają we krwi!)
Fot. Thinkstock
11.07.2016

Wydaje się, że już dawno minęły czasy, kiedy gust muzyczny mówił o nas wszystko. Dziś nie trudno spotkać inteligenta bawiącego się najlepiej przy disco polo, jak i człowieka bez wykształcenia, który zasłuchuje się w muzyce poważnej. Gust coraz częściej nie idzie w parze z naszym statusem społecznym. Ale, jak udowadnia to badanie, jeden szczegół wciąż zdradza. Ulubione dźwięki świadczą o naszej rozwiązłości.

Brytyjski portal randkowy dla osób w związkach małżeńskich, które czują się samotne, dokładnie to sprawdził. Na podstawie odpowiedzi ponad 1000 użytkowników stworzono ranking gatunków muzycznych, które upodobali sobie ludzie najmniej wierni. Mówiąc wprost - to, czego słuchasz, świadczy o tym, czy zdradzisz swojego partnera.

Najlepiej wypadli fani R&B, house, muzyki elektronicznej, metalu i hip hopu. A najgorzej?

Zobacz również: Co ulubiona muzyka mówi o Twojej inteligencji?

 

gust muzyczny

fot. Thinkstock

ROCK

Wśród osób zdradzających swoich partnerów najwięcej jest fanów rockowego brzmienia. 27 procent niewiernych ludzi uwielbia właśnie ten gatunek. Jeśli słuchasz Kings of Leon, AC/DC, Linkin Park czy Red Hot Chilli Peppers - prędzej czy później zaczniesz skakać z kwiatka na kwiatek.

gust muzyczny

fot. Thinkstock

COUNTRY

W muzyce cenisz amerykański styl? Często wracasz do piosenek Dolly Parton? Niech Cię nie zwiedzie to wdzięczne gitarowe granie. Co piąty niewierny małżonek (20 proc.) jest fanem właśnie tego gatunku muzycznego. Nie metal ani hip hop, ale właśnie niepozorne country nie najlepiej o Tobie świadczy.

gust muzyczny

fot. Thinkstock

BLUES

Kochasz Erica Claptona, a spośród polskich wykonawców najlepiej wspominasz Dżem? Muzyka wywodząca się od Afroamerykanów z południa USA wydaje się bardzo spokojna, ale jej słuchacze wcale tacy nie są. 14 procent ankietowanych, którzy przyznają się do zdrady, gustuje właśnie w takich brzmieniach.

Zobacz również: TEST: Co mówi o Tobie muzyka, której słuchasz?

gust muzyczny

fot. Thinkstock

POP

Nie mogło zabraknąć także (jak sama nazwa wskazuje) najpopularniejszego gatunku muzycznego na świecie. Fani Britney Spears, Tylor Swift i Bruno Marsa mają sporo za uszami. Wśród niewiernych muzykę prostą, łatwą i przyjemną docenia 12 procent z nich. O wiele więcej, niż w przypadku np. muzyki elektronicznej.

 

gust muzyczny

fot. Thinkstock

FUNK & SOUL

Jeśli za najlepszy głos wszech czasów uznajesz Jamesa Browna - jesteś podejrzana. Tak energetyczna muzyka może zwiastować Twoją rozwiązłość. Dokładnie 7 procent osób, które przyznają się do zdrady, uwielbia podobne rytmy. Oni naprawdę potrafią się bawić (nawet cudzym kosztem).

gust muzyczny

fot. Thinkstock

MUZYKA KLASYCZNA

Największe zaskoczenie - podejrzani są Beethoven, Mozart, Bach, a nawet Chopin. Mówiąc konkretnie - wielbiciele ich talentu. Muzyka utożsamiana z inteligencją i klasą wcale nie jest taka grzeczna, jak zwykło się uważać. 6 procent fanów muzyki poważnej ma spore kłopoty z zachowaniem wierności.

Zobacz również: Jakiej muzyki słuchają nasi piłkarze przed meczami?

Komentarze (23)

Ocena: 3.65 / 5
zuza (Ocena: 1) 17.08.2016 13:53
No ja nie mogę! Według tego idioty, który pisał ten artykuł, jedynie osoby, które nie słuchają muzyki nie są skłonne do zdrad... Autorowi posta polecam wizytę u psychiatry.
odpowiedz
ania (Ocena: 1) 15.07.2016 13:39
dawno nie czytałam tak beznadziejnego artykuly, boję się nastepny otworzyć bo grozi to zaburzeniami ...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 13.07.2016 23:17
żałosne. mam do czynienia z ludzmi którzy słuchają tego rodzaju muzyki i jakos nikt nikomu rogów nie przyczepia, gdzie disco polo co zmaciuchy puszczają się przy ona tanczy jak szalona za jednego drina?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.07.2016 20:26
rozpacz . wchodze ostatni raz na ta strone . żenada
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.07.2016 19:45
Hahah wychodzi na to, że będę zdradzała ze zdwojoną siłą, słucham rocka i bluesa
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo