Czym grozi porzucenie islamu? Byli muzułmanie wyznają przerażającą prawdę...

Oto wyznania niektórych `zdrajców Allaha`...
Czym grozi porzucenie islamu? Byli muzułmanie wyznają przerażającą prawdę...
Fot. Thinkstock
08.05.2016

Chociaż nie mówi się o tym głośno, są osoby, którzy przestają wyznawać islam i przechodzą na chrześcijaństwo. Niektórzy stają się też ateistami. Wszyscy eks muzułmanie starają się to ukryć, gdyż ze strony wyznawców Allaha grozi im niebezpieczeństwo. Taka decyzja to dla islamistów bluźnierstwo i zdrada. 

W tamtym roku `Daily Mail` doniósł o przypadku muzułmanina, który przeszedł na chrześcijaństwo. Mężczyzna jest mieszkańcem Bradford w Wielkiej Brytanii i kilkakrotnie był atakowany fizycznie przez dawnych współwyznawców. Podczas jednego z ataków otrzymał kilka ciosów kilofem. Gdyby nie to, że z pomocą przybiegli mieszkający niedaleko Polacy, prawdopodobnie by już nie żył. W rezultacie historia zakończyła się dla niego wstrząśnieniem mózgu, złamaniem ręki oraz pęknięciem rzepki. Wydarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę.

Podobnych przypadków jest oczywiście dużo więcej. Byli muzułmanie często działają w podziemiach. Muszą ukrywać, że stali się chrześcijanami. Muszą udawać także w przypadku, gdy wyrzekli się islamu na rzecz ateizmu.

Oto wyznania niektórych ze zdrajców Allaha.

Zobacz także: Mój chłopak muzułmanin

islam

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 7

Jestem ateistą żyjącym w muzułmańskiej rodzinie. Jestem w prawdziwych tarapatach…

Wyznanie nr 8

Jeśli jesteś byłą muzułmanką, wszystkiemu są winne złe doświadczenia z islamem. Możesz być także złą osobą albo nie mieć żadnego doświadczenia. To historia mojego życia…

islam

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 9

Gdy słyszę pytanie, dlaczego porzuciłem swoją religię, odpowiadam, że moim zdaniem jest mizoginiczna. 

Wyznanie nr 10

Pomóż mi uciec z mojego kraju! Jestem ateistą z Pakistanu i mogę zostać ukarany w ten najgorszy sposób, kiedy inni dowiedzą się, że porzuciłem islam.

islam

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 3

Jako ateista w muzułmańskiej rodzinie uwielbiam te momenty, kiedy nie muszę udawać, że się modlę i gdy mogę od tego uciec.

Wyznanie nr 4

Jestem ateistą, ale pochodzę z bardzo pobożnego, muzułmańskiego domu. Czuję się jak w potrzasku, ale nikt nie zacznie działać przeciwko mnie, jeśli się nie wyprę tej wiary.

Zobacz także: Co kobiety islamu ukrywają pod burką?

 

islam

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 5

Jestem ateistą, ale połowa mojej rodziny wyznaje islam. Czasami oficjalnie udaję muzułmanina i mówię: `Alhamdullilah`. Czasami myślę też, a raczej boję się, że jeśli Bóg istnieje, jestem w poważnych tarapatach.

Wyznanie nr 6

Dziś moja mama spojrzała na mój manicure i powiedziała: Nie będziesz się więcej teraz modlić? Odpowiedziałam, że tak, podczas gdy miałam ochotę krzyczeć i wyznać, że przecież porzuciłam islam. Niestety nie mogłam…

islam

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 11

Jak mogę powiedzieć swoim muzułmańskim rodzicom, że jestem ateistką i wcale nie czuję się z tego powodu winna, skoro porzucenie islamu oznacza dla mnie tortury, śmierć i hańbę?

Wyznanie nr 12

To, że mam na imię Mohammed nie oznacza, że jestem muzułmaninem. Nawróciłem się na chrześcijaństwo. Z tego powodu miałem już kilkukrotnie połamane żebra.

Zobacz także: H&M rozpoczyna akcję z udziałem muzułmańskiej modelki, Iggy`ego Popa, Tess Holliday i grupy Sikhów! W jakim celu?

Źródło: buzzfeed.com

islam

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 1

Żaden z nas nie może przyznać tego głośno, bo miałby do wyboru śmierć albo wyparcie się wiary w Jezusa.

Wyznanie nr 2

Jestem ateistą, a każdy pozostały członek mojej rodziny wyznaje ortodoksyjny islam. Kocham moją rodzinę i wiem, że oni kochają mnie, ale nie mogę powiedzieć im prawdy. Gdyby to się wydało, nigdy więcej nie odezwaliby się do mnie i znienawidzili na zawsze.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.05.2016 20:06
DROGI PAPILOCIE ! lubię czytać wasze artykuły ale bardzo denerwuje mnie to że ze jest zawsze tyle stron ! Nie lepiej zrobić artykuł na jednej stronie ? Nie chce mi się tak ciągle klikać a potem znowu żeby powrócić do strony głównej. Pomyślcie o zmianach na lepsze . Pozdrawiam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.05.2016 19:47
> Przed potopem, za czasów Noego, żyli ludzie, którzy mieli swoje religie, świątynie, swoich bogów, swoje prywatne światopoglądy, filozofie, swoich królów, oraz dzięki swej mądrości odnosili wielkie sukcesy w dziedzinach, którym się oddawali. Niewykluczone, że wśród nich żyli także ci, którzy szanowali wzajemnie swoje przekonania, byli dobrymi ludźmi i nie chcieli nikogo urazić dążąc w ten sposób do światowej jedności. Jednak i to nie wystarczyło, aby uchronić się przed falami potopu. Dlatego, czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, czemu tylko ośmioosobowa rodzina Noego ocalała z całej ludzkości? Dlaczego tylko dzięki jedynemu i prawdziwemu Bogu żywemu, który stworzył Niebo i Ziemię oraz dał nam z miłości swego Syna Jezusa Chrystusa jako przebaczenie naszych win - mamy życie wieczne w obfitości? Czy tylko Noe to rozumiał? Zobacz jak dzisiejszy świat troszczy się o Ciebie. Pragnie różnymi sposobami WCISNĄĆ Ci NA SIŁĘ to, co zniszczyło już ówczesny świat w falach potopu. Więc co dziś uczynisz z Jezusem Chrystusem jako swoją Arką do życia wiecznego? Czy wiesz jak być zbawionym?
odpowiedz
Gosia (Ocena: 5) 08.05.2016 09:43
Ale Wy jesteście monotematyczni... Zastanawiam się, co się stało z fajny lifestylowym portalem, który zmienił się w prawicowo-lewacką stronę, na której jednego dnia mamy artykuły prawicowe typu o islamie, dzieciach a z drugiej szerzycie lewactwo i feministyczne dyrdymały.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo