Już od jutra w księgarniach ostra, uszczypliwa i pokrętnie zabawna książka Randy Susan Meyers!

Zbliża się polska premiera „Bezpiecznych kłamstw”, nowej książki Randy Susan Meyers, autorki cenionej za psychologiczną i emocjonalną głębię opisu.
Już od jutra w księgarniach ostra, uszczypliwa i pokrętnie zabawna książka Randy Susan Meyers!
Fot. mat. prasowe
15.03.2016

Pięć lat wcześniej Tia zakochała się obsesyjnie w mężczyźnie, który nigdy nie mógł należeć tylko do niej. Nathan, żonaty ojciec dwóch synów, był nieosiągalny. Kiedy zaszła w ciążę, zniknął z jej życia, a ona oddała dziecko do adopcji.

Pięć lat wcześniej Caroline, oddana pracy lekarz patolog, niechętnie zgodziła się na adopcję dziecka, aby spełnić marzenie męża. Miała nadzieję, że jej własne obawy i wątpliwości kiedyś znikną.

Pięć lat wcześniej Juliette uważała swoje życie za idealne: miała kochającego męża, dwóch zdrowych synów i doskonale prosperującą firmę. Wtedy dowiedziała się o romansie Nathana. Obiecał, że nigdy więcej jej nie zdradzi, a ona mu uwierzyła.

Bezpieczne kłamstwa” to druga powieść autorki cieszących się uznaniem krytyków „Córek mordercy”, Randy Susan Meyers. To pasjonująca historia jednego romansu, który zmienia życie wielu ludzi, opowiedziana z perspektywy trzech kobiet. Książka Meyers porusza temat skutków niewierności, nieuczciwości, niedopowiedzenia w bliskich relacjach.

Druga powieść Randy Susan Meyers jest ostra i uszczypliwa, a czasami pokrętnie zabawna. Autorka prezentując przekrój bostońskiego społeczeństwa i pokazując różne dzielnice miasta, robi to zawsze z sercem. W piękny sposób pisze o niegdyś zgodnym małżeństwie – o prostej radości ze stabilności, o przyjemnościach znajomej intymności – i o tym, jak relacje między małżonkami zmieniają się po zdradzie. Walki, które podejmują kobiety w tej powieści, toczą się na małej scenie, ale z pewnością nie są trywialne; dotyczą ratowania małżeństwa, robienia zawodowej kariery, adopcji czy uczenia się, jak być rodzicem. - Boston Globe

Postaci błyszczą zarówno inteligencją, jak i poczuciem humoru. Kobiety u Meyers są silne, skomplikowane i pełne konfliktów, a autorka pisze bez wysiłku o miłości, kobietach i macierzyństwie w tej słodkiej i jednocześnie bezczelnej powieści. - Kirkus Reviews

Randy Susan Meyers jest autorką „Córek mordercy” i finalistką Massachusetts Book Award. Jej twórczość czerpie z doświadczenia pracy z ofiarami pobić i przemocy domowej. Mieszka z mężem w Bostonie, gdzie uczy pisania w Grub Street Writers` Center. Jej motto: „Bądź zwyczajny i uporządkowany w codziennym życiu, byś mógł być gwałtowny i oryginalny w swojej pracy”. (Gustave Flaubert)

Bezpieczne kłamstwaRandy Susan Meyers

Premiera: 16.03.2016

Cena: 39,90 zł

Wydawnictwo MUZA SA   

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
anka (Ocena: 5) 30.04.2016 10:41
Też marzy mi się sukces pisarski, takie marzenia spełniają rozpisani.pl pozostaje tylko się zdecydować na wydanie własnej książki, może okaże się tak dobra jak Randy Susan Meyers
odpowiedz

Polecane dla Ciebie