KONKURS na Dzień Kobiet: Do wygrania 5 egzemplarzy książki „My i cała reszta”

Ta powieść obyczajowa to światowy bestseller. Odpowiedz na proste pytanie i wygraj jeden z pięciu egzemplarzy!
KONKURS na Dzień Kobiet: Do wygrania 5 egzemplarzy książki „My i cała reszta”
Fot. mat. prasowe
05.03.2016

Dzień Kobiet to jedna z naszych ulubionych dat w kalendarzu. Lubimy ją nawet bardziej niż Walentynki, bo cała uwaga skupia się wtedy tylko na nas. Jesteśmy zasypywane życzeniami, słodkościami i kwiatami. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by 8 marca sprawić sobie jeszcze więcej przyjemności. W tym celu razem z wydawnictwem HarperCollins zorganizowałyśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 5 egzemplarzy książki „My i cała reszta”.

Powieść obyczajowa autorstwa Bridget Asher to światowy bestseller, który w Polsce ukaże się dokładnie 2 marca. Jest to zabawna opowieść o skomplikowanych rodzinnych relacjach i skrywanych przez lata tajemnicach.

Esme, Liv i Ru wychowały się bez ojca. Ich ekscentryczna matka twierdziła, że był agentem służb specjalnych i przez lata nie mógł się ujawnić. Dzieciństwo bez uczuć miało wpływ na dalsze życie  sióstr przeżywających zawody miłosne, nieudane małżeństwa, ucieczki w alkohol i narkotyki.

Po latach siostry spotykają się w rodzinnej posiadłości, by pomóc matce uporządkować dom po przejściu huraganu. Okazuje się, że czeka ich jeszcze jedno emocjonalne tornado. Z przypadkowo znalezionych listów ojca wynika, że wcale nie zniknął z ich życia. Wręcz przeciwnie, cały czas w nie ingerował. Nadeszła pora, by poznać wszystkie sekrety, wybaczyć albo ukarać…

Więcej na temat fabuły nie zdradzimy, by nie odebrać Ci radości z lektury. Aby wygrać jeden z pięciu egzemplarzy powieści „My i cała reszta”, puść wodze fantazji i zdradź nam, co napisałabyś w krótkim liście do swojej rodziny, gdybyś wiedziała, że zostanie odczytany dopiero za kilkanaście lat?

Swoją odpowiedź wyślij na adres redakcja(at)papilot.pl z dopiskiem DZIEŃ KOBIET KONKURS. W treści maila nie zapomnij podać swoich danych kontaktowych: imienia, nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu.

UWAGA: Na Wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku 7 marca br. do godziny 11:00. Nagrodzimy pięć najciekawszych odpowiedzi, więc nie zwlekajcie i już teraz do nas napiszcie!

Informacje o premierach wydawnictwa HarperCollins i konkursy z książkami znajdziesz na profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/HarperCollinsPolska

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie