KONKURS: Do wygrania 2 egzemplarze „Błękitnych Dziewczyn” z autografem autorki!

Odpowiedz na jedno proste pytanie. Być może książka trafi właśnie do Ciebie!
KONKURS: Do wygrania 2 egzemplarze „Błękitnych Dziewczyn” z autografem autorki!
15.02.2016

Z pewnością kojarzycie Ewę Podsiadły-Natorską, która pracuje w Papilocie już od wielu lat. Cenicie jej artykuły i bardzo lubicie nie tylko je czytać, ale również komentować. Tym bardziej jesteśmy dumne, że nasz portal kilka miesięcy temu miał zaszczyt objąć patronatem medialnym debiut literacki Ewy.

Błękitne Dziewczynyto historia Kai Redo, 29-letniej fotoreporterki z Radomia, której życie nagle staje na głowie. Dziewczyna odwołuje ślub, wprowadza się do rodziców, a na dokładkę musi zmagać się z okropną szefową w redakcji lokalnej gazety, gdzie zarabia grosze. Wikła się w krótki romans z żonatym mężczyzną i skomplikowaną relację z dawnym szkolnym kolegą. W walce z przeciwnościami losu jej sprzymierzeńcami są przyjaciółki: Mini – miłośniczka ubrań z „drugiej ręki”, która mawia: „Daj mi dwadzieścia złotych, a tak cię ubiorę w lumpeksie, że koleżanki zzielenieją z zazdrości”, oraz Madzia nieustannie walcząca z nadmiarem kilogramów.

Tryskająca energią i życiowym optymizmem Kaja tworzy internetowy projekt, który w krótkim czasie zmienia życie jej oraz tysięcy kobiet z całej Polski. Nazywają się Błękitnymi Dziewczynami – są szczęśliwe i akceptują siebie.

Więcej na temat tego, jak przebiegała praca nad powieścią, przeczytacie tutaj: Ewa Podsiadły-Natorska: Jak napisałam „Błękitne Dziewczyny”

Teraz macie niepowtarzalną szansę, by otrzymać egzemplarz książki z autografem i imienną dedykacją od autorki. Wystarczy, że w kilku zdaniach odpowiecie na pytanie: „Jakie 3 cechy lubisz w sobie najbardziej?”.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku 19 lutego br. do godziny 17:00. Nagrodzimy dwie najciekawsze odpowiedzi, więc nie zwlekajcie i już teraz do nas napiszcie.

UWAGA: Swoją odpowiedź wyślij na adres: redakcja(at)papilot.pl z dopiskiem BŁĘKITNE DZIEWCZYNY KONKURS. W treści maila nie zapomnij podać swoich danych kontaktowych: imienia, nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu.

Powodzenia!

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2016 01:26
mam ochote ja przeczytac! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2016 14:41
czytalam, naprawde przyjemna ksiazka :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo