Nowy numer CKM

W marcowym wydaniu na okładce Klaudia Stec ostra blondynka z przebojowego programu MTV „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”.
Nowy numer CKM
11.02.2016

W MARCOWYM WYDANIU:

NA OKŁADCE:  Klaudia Stec – ostra blondynka z przebojowego programu MTV „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”. Tego nie widzieliście w telewizji!

WYWIAD NUMERU:  Kaliber 44 – Joka i Abradab, czyli bracia Michał i Marcin Marten, kultowi raperzy z kultowej kapeli hiphopowej (i słowo „kultowy” wcale nie jest tu na wyrost) rozmawiają z CKM o nowej płycie, dziewczynach, imprezach, amerykańskich ciężarówkach i grzechach na sumieniu.

POZA TYM W NUMERZE:

- Test polskich piw - to nie jest nudny materiał, jakich wiele w innych czasopismach. My testujemy produkty polskich browarów rzemieślniczych razem z Jaokiem i Kozą z hardkorowej ekipy pyta.pl!

- Lepszy sort Polaków – poznajcie naszych niezniszczalnych rodaków, których niezwykłe przygody przeczą prawom medycyny, fizyki i... zdrowego rozsądku.

- Wielka Polska - zgodnie z patriotycznymi nastrojami tworzymy mapę Polski od morza do morza – i udowadniamy, że mamy prawo do ziem w połowie Europy (oraz kawałku Ameryki i Afryki).

- Airboat na Śniardwach - na największym polskim jeziorze reporter CKM siadł za sterami płaskodennej łodzi śmigłowej. I nie przeszkodził mu fakt, że Śniardwy były wtedy całe skute lodem.

- Łukasz Cieślewicz – słynny polski napastnik, wielka gwiazda piłki nożnej oraz trzykrotny mistrz kraju... na Wyspach Owczych. Tak!

- Męskie gadżety – wielki przegląd kamer i urządzeń do nagrywania wideo. Kamery małe i duże, tanie i drogie, stacjonarne i latające, a nawet (w jednym przypadku)... karmiące psy.

- Antyporadnik feministyczny – sposoby na zrozumienie myślenia nowoczesnych kobiet – i przetrwanie z nimi w związku.

- Crime story – prawdziwe historie zakochanych i nierozłącznych par, które miłość zaprowadziła nie tylko do łóżka, ale też za kratki (lub, zależnie od okoliczności, do grobu).

I JAK CO MIESIĄC W CKM:

- Niekryty Krytyk – felieton

- Męska kuchnia – szef kuchni CKM Tomasz Łagowski uczy jak przygotować pysznego pstrąga.

- Męska moda – nowe męskie kolekcje prezentuje komik i stand-up‘owiec Michał „Kempa” Kempa.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie