Seriale dla kobiet, które trzeba obejrzeć! Popularne & mało znane

Szukacie ciekawego serialu? Oto mniej i bardziej znane produkcje, które spodobają się każdej kobiecie.
Seriale dla kobiet, które trzeba obejrzeć! Popularne & mało znane
Fot. Thinkstock
29.01.2016

Trudno wyobrazić sobie życie bez seriali. Pomimo tego, że pochłaniają nasz czas, jednocześnie pozwalają na chwilę relaksu, oderwanie się od rzeczywistości i problemów. Oferta jest bardzo duża i czasami niełatwo jest dokonać wyboru, który z nich przypadnie nam do gustu. 

Postanowiłyśmy przygotować krótkie zestawienie seriali skierowanych typowo do kobiet. Na naszej liście nie znajdziecie powszechnie znanych tytułów, takich jak `Gra o tron`, `House of Cards` czy `Downton Abbey`.

Sprawdźcie, co naszym zdaniem możemy oglądać bez wyrzutów sumienia, że tracimy cenny czas! 

`Poldark – Wichry losu`

Lubicie klimatyczne produkcje BBC, w których silne uczucia zostają skonfrontowane ze sztywnymi zasadami życia społecznego, obowiązującego dawnymi czasy w Anglii? Z pewnością spodoba Wam się serial `Poldark – Wichry losu`. Dokonując tego wyboru, możemy liczyć na dobrą grę aktorską, wspaniałe zdjęcia i kostiumy. Zaletą produkcji jest mała ilość scen nawiązujących do przemocy czy agresji.

Opis fabuły: Ross Poldark powraca z amerykańskiej wojny do Kornwalii, gdzie nic nie jest takie, jak przed jego wyjazdem.

seriale dla kobiet

Fot. Thinkstock

`Filantrop`

Chociaż nie jest to typowy serial dla kobiet, każda z nas lubi czasami popatrzeć na perypetie bohaterskiego przystojniaka. Dlatego produkcja znalazła się na naszej liście.

Opis fabuły: Życie przystojnego miliardera traci sens po śmierci syna. Kiedy mężczyzna ratuje małego chłopca w Nigerii, odnajduje swoją receptę na szczęście. Od tej pory postanawia nieść pomoc potrzebującym. Jego misja będzie związana z wieloma niebezpieczeństwami. 

seriale dla kobiet

Fot. Thinkstock

`Brickleberry`

Serial `Brickleberry` to propozycja dla fanów animacji. Zabawne gagi sytuacyjne, komiczne, przerysowane postacie i ciekawe dialogi to największe zalety tej produkcji.

Opis fabuły: Serial opowiada o grupie strażników Parku Narodowego. Jak można się domyśleć, bohaterowie raczej nie grzeszą zaradnością. Sytuacja, w której się znaleźli jest trudna. Jeżeli czegoś nie zrobią, park zostanie zamknięty. Bohaterom ma pomóc nowa strażniczka, która będzie powodem wielu perypetii. Czy uda się uratować Park Narodowy?

seriale dla kobiet

Fot. Thinkstock

`The Good Wife`

Jesteście fankami `Prawa Agaty`? W takim razie musicie zobaczyć `The Good Wife`. To dramat sądowy, który zdobył liczne nagrody oraz nominacje.

Opis fabuły: Gdy liczne zdrady oraz korupcja prokuratora stanowego wychodzą na jaw, jego żona, by utrzymać rodzinę, musi po latach wrócić do zawodu prawnika. 

seriale dla kobiet

Fot. Thinkstock

`Fargo`

Fargo to dramat i kryminał w jednym. Jeżeli lubicie klimatyczne produkcje, ten serial z pewnością się Wam spodoba. Jego zaletą jest też wspaniała gra aktorska Kirsten Dunst i rewelacyjna ścieżka dźwiękowa.

Opis fabuły: Rok 2006, Minnesota. Do prowincjonalnego Bemidji przybywa tajemniczy mężczyzna, Lorne Malvo. Swoją brutalnością i bezwzględnością wpływa na mieszkańców miasta, w tym na udręczonego przez życie sprzedawcę ubezpieczeń, Lestera Nygaarda. 

seriale dla kobiet

Fot. Thinkstock

`18 to Life`

Losy bardzo młodego małżeństwa, które musi zmierzyć się z wieloma problemami, spodobają się większości dziewczyn. Nie zabraknie oczywiście dużej dawki humoru.

Opis fabuły: Serial przedstawia losy pary nastolatków, którzy są sąsiadami. Ich rodziny są zupełnymi przeciwieństwami. Tom pochodzi z domu, w którym rządzi tradycja i sztywne zasady, dla wielu osób to przykład rodziny idealnej. Natomiast rodzice Jessie są hippisami, a ich podejście do życia jest bardzo luźne. Sytuacja komplikuje się, kiedy chłopak oświadcza się dziewczynie. Jak potoczą się losy tego młodego małżeństwa?

seriale dla kobiet

Fot. Thinkstock

`Tajemnice hotelu Adlon`

Rodzinne tajemnice, intrygi i zakazana miłość – serial łączy w sobie to, co my kobiety lubimy najbardziej. Zaletą serialu są także kostiumy, scenografia i wspaniała gra aktorska.

Opis fabuły: Serial opowiada historię właścicieli hotelu Adlon. Akcja dzieje się w XX wieku.

Źródło (opisy fabuł): www.filmweb.pl

 

 

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2016 19:24
Pretty Little Liars najlepszy! :D
odpowiedz
Kobietka (Ocena: 5) 29.01.2016 20:59
Breaking Bad, najlepszy serial ever :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2016 17:29
The Big Bang Theory!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2016 17:26
-Seks w wielkim mieście -Gotowe na wszystko -Younger -Plotkara -90210 -Żona na pokaz -Dziewczyny -Inna -Pokojówki z Beverly Hills -Miłość w wielkim mieście -Szminka w wielkim mieście
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2016 12:43
Córki McLouda polecam dla fanow westernów :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie