Filmy idealne na BABSKI WIECZÓR!

Oto kilka mniej i bardziej znanych propozycji!
Filmy idealne na BABSKI WIECZÓR!
Fot. Thinkstock
23.01.2016

Spotkanie z przyjaciółkami to jeden z najprzyjemniejszych sposobów na spędzenie wolnego wieczoru. Nawet te z nas, które są w szczęśliwych związkach, potrzebują zaznać czasami duchowej równowagi. Nikt nie zapewni jej lepiej niż dobre kumpele. Do tego coś słodkiego, czerwone wino i koniecznie jakiś film. Najlepiej romans. Nie macie pomysłu, co obejrzeć tym razem? Podpowiadamy!

Te propozycje są wręcz idealne na babski wieczór:

Francuska suita- 2014 r.

Akcja toczy się w czasach II wojny światowej. Młoda i zamężna Francuzka zakochuje się z wzajemnością we wrogu, który zamieszkuje pod jej dachem. Zwycięży uczucie czy patriotyzm? 

Ten film z pewnością spodoba się wszystkim romantyczkom. W rolach głównych zobaczymy Kristin Scott Thomas, Michelle Williams i przystojnego Matthiasa Schoenaertsa.

filmy dla kobiet

Fot. Thinkstock

Na pewno, być może - 2008 r.

Czy miłość można opowiedzieć? `Na pewno, być może` to niebanalna i urocza komedia romantyczna. 

Mała dziewczynka słucha trzech miłosnych opowieści, które opowiada jej ojciec. Jedna z nich dotyczy osoby jej matki. Czy Maya odgadnie, która to historia?

filmy dla kobiet

Fot. Thinkstock

Wiele hałasu o nic - 1993 r.

To propozycja dla fanek Szekspira. Film jest świetną ekranizacją jednego z jego dzieł. 

Don Pedro jest władcą Aragonii, który wpada na pomysł zeswatania Beatrice i Benedicka. Pech chciał, że oboje mają negatywny stosunek do małżeństwa i nie pałają do siebie zbyt wielką sympatią. Pomimo tego, Don Pedro się nie poddaje i zaczyna knuć przeciwko nim spisek.

filmy dla kobiet

Fot. Thinkstock

Breathe In- 2013 r.

Sophie jest uczennicą z wymiany zagranicznej. Przyjeżdża do Stanów Zjednoczonych i zamieszkuje u amerykańskiej rodziny. Z pozoru spokojna dziewczyna wprowadza duży zamęt w ich życie, które już nigdy nie będzie takie, jak dawniej. Przyczyni się do tego niezwykła więź, która połączy Sophie z jednym z domowników. 

Dziełu dodaje uroku piękna ścieżka dźwiękowa i wspaniała gra Felicity Jones. Jeżeli lubisz filmy charakteryzujące się niezwykłym klimatem, to idealna propozycja dla Ciebie.

filmy dla kobiet

Fot. Thinkstock

Masz wiadomość - 1998 r.

Meg Ryan i Tom Hanks to niezapomniany duet z filmu `Masz wiadomość`. Dzieło jest propozycją dla dziewczyn lubiących starsze komedie romantyczne.

Główna bohaterka jest właścicielką niewielkiej księgarni. Wkrótce niedaleko powstaje ogromna konkurencja. Kathleen przeżywa trudny okres, ale ma wsparcie w tajemniczym przyjacielu, z którym nawiązała znajomość w sieci. Odkrycie jego tożsamości okaże się dużym szokiem. 

filmy dla kobiet

Fot. Thinkstock

Z dala od zgiełku - 2015 r.

To najnowszy film świetnego duńskiego reżysera – Thomasa Vinterberga oparty na fabule powieści. 

Akcja dzieje się w Anglii, w połowie XIX wieku. Młoda i piękna Bathsheba otrzymuje w spadku farmę, ale utrzymanie wielkiego majątku będzie jej najmniejszym problem. W kolejce do ręki dziewczyny ustawi się aż trzech mężczyzn. Którego z nich wybierze?

filmy dla kobiet

Fot. Thinkstock

Wielki Gatsby -  2013 r.

To uwspółcześniona wersja filmu opartego na słynnej powieści Scotta Fitzgeralda. 

Mamy początek XX wieku, Nowy Jork. Po wielu latach spotkają się ze sobą Daisy i Jay – niegdyś mocno w sobie zakochani. Jak zakończy się ta historia? Zaletą filmu jest piękna scenografia, niepowtarzalny klimat i wspaniała gra aktorska Leonardo DiCaprio.

Komentarze (3)

Ocena: 2.67 / 5
Anonim (Ocena: 2) 23.01.2016 17:20
Two Night Stand !!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 23.01.2016 14:41
Mogliście chociaż nad opisem dodać zdjęcie z filmu...
odpowiedz
akita (Ocena: 5) 23.01.2016 10:42
Dla Ciebie durnota, a niektóre kobiety tego potrzebują. nie każdy musi byc taki jak Ty i każdy ma swój sposób na rozluźnienie. Na co dzień zadaje się praktycznie z samymi facetami, więc raz na jakis czas lubie spotkać się z dwoma przyjaciółkami na drinka i pogaduchy o tym jakimi faceci są debilami :D Najczęściej kończy się to naszą głupawką, lekkim upiciem się i...telefonem do naszych facetów, żeby do nas dołączyli :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo