Już od dziś w księgarniach „Mężczyźni, którzy wstrząsnęli światem mody”

Obowiązkowa lektura dla wszystkich fanek Diora, Lagerfelda czy Balenciagi!
Już od dziś w księgarniach „Mężczyźni, którzy wstrząsnęli światem mody”
01.12.2015

Christian Dior, Hubert de Givenchy, Pierre Cardin, Charles Frederick Worth, Paul Poiret, Jean Patou, Cristóbal Balenciaga, Yves Saint Laurent, Karl Lagerfeld, Jean Paul Gaultier, Christian Lacroix, John Galliano - najwięksi kreatorzy mody. Każdy z nich to geniusz i wizjoner, a wszyscy zapisali się złotymi zgłoskami w annałach mody.

Mężczyźni, którzy wstrząsnęli światem mody to niezwykła historia dwunastu obdarzonych pasją projektantów, którzy kierując się odwagą i wybitnym talentem, rewolucjonizowali modę swoich czasów, przeciwstawiali się schematom i kształtowali gust milionów kobiet na całym świecie. Książka jest opowieścią o fascynującym życiu w świecie elegancji i luksusu, ale też o zmaganiach z przeciwnościami losu, zakusami konkurencji i wyzwaniami czasów, w których przyszło im tworzyć.

Bertrand Meyer-Stabley, wieloletni dziennikarz „Elle”, otwiera przed nami drzwi do historii sukcesu dwunastu wyjątkowych mężczyzn. W 2014 roku nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukazała się jego książka Kobiety, które wstrząsnęły światem mody.

Cena: 49,90 zł

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2015 16:10
kupię :) brzmi fajnie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo