Grudniowe wydanie Harper’s Bazaar już w sprzedaży!

Co znalazło się w świeżutkim numerze?
Grudniowe wydanie Harper’s Bazaar już w sprzedaży!
Fot. mat. prasowe
27.11.2015

W grudniowym wydaniu: Carine Roitfeld przedstawia najpiękniejsze kreacje z pokazów resort, 24 godziny z najlepszym projektantem 2015 roku -  J.W. Andersonem, Łukasz Bielan, polski operator filmowy, który nakręcił „Spectre”oraz Bazaar Art, czyli specjalna sekcja dedykowana  sztuce.

W grudniowym wydaniu Harper’s Bazaar -  Carine Roitfeld przedstawia „Piratki i księżniczki” w najpiękniejszych skarbach międzysezonowych kolekcji (Resort) oraz 1001 modnych inspiracji na zimę i święta.

O dobrej zabawie na planie, ryzykowaniu życia, piwie z Danielem Craigiem i kobietach Bonda - Rozmowa z Łukaszem Bielanem, polskim operatorem pracującym przy najnowszym filmie cyklu Jamesa Bonda.

W tym wydaniu po raz pierwszy ukazał się dodatek Bazaar Art, a w nim:

* profesor Maria Poprzęcka opowiada o tym, co sztuka nowoczesna mówi o nas i o współczesnym świecie

* projektanci mody zdradzają, którzy współcześni artyści inspirują ich kolekcje

* mistrz makijażu Kabuki robi make-upy inspirowane portretami muz Pabla Picassa

* sprawdzamy też, jak z pomocą Instagrama stać się jednym z najbardziej popularnych artystów świata

Ponadto w grudniowym numerze m.in. :

* Rozmowa z Anną Król, autorką książki „Rzeczy. Iwaszkiewicz intymnie” o tym, jakie tajemnice odkryła w szafach i szufladach pisarza

* Wyjątkowy, ekskluzywny wywiad z Patti Smith – ikoną rocka, która dla miłości porzuciła muzykę i szczęście znalazła z dala od rock and rolla

* Opowieść o tym, jak Riccardo Tisci, chłopak znikąd, wbrew wszystkiemu i wszystkim odniósł sukces w świecie mody i został dyrektorem kreatywnym Givenchy

* 30 lat wzlotów i upadków Donny Karan

********

Harper’s Bazaar to luksusowy magazyn, założony w 1867 roku w Stanach Zjednoczonych Ameryki przez braci Harper. Od 147 lat pozostaje niezmiennie „skarbnicą mody, przyjemności i wskazówek”. To, co wyróżnia Harper’s Bazaar od innych luksusowych pism o modzie, to bliskie związki ze sztuką. W amerykańskiej redakcji pracowali m.in. Truman Capote, Charles Dickens, Virginia Woolf, Andy Warhol, Salvador Dali czy Richard Avedon.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Ola (Ocena: 5) 04.12.2015 16:37
Nie macie pomysłu na świąteczny prezent? Wykorzystajcie kody rabatowe do najlepszych sklepów online przygotowane przez GG!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie