Grudniowy Playboy z ekskluzywnym kalendarzem na rok 2016 już od jutra w sprzedaży!

Co znalazło się w najnowszym numerze magazynu?
Grudniowy Playboy z ekskluzywnym kalendarzem na rok 2016 już od jutra w sprzedaży!
23.11.2015

W grudniowym numerze PLAYBOYA:

- Ekskluzywny KALENDARZ PLAYBOYA na rok 2016 ze zdjęciami Gavina O`Neilla

- Playmates są wieczne! Piękne i najbardziej seksowne, a co najważniejsze WCIĄŻ NAGIE amerykańskie playmates.

- Piękna i naturalna Aleksandra Adamczak w obiektywie Magdy Turkel. Nasza playmate została sama w domu, a my jej towarzyszymy!

- Profil George`a Lucasa – ojca filmowej sagi Gwiezdne wojny.

„Dawno, dawno temu w odległej galaktyce”, czyli 4 dekady temu w USA był nową nadzieją Hollywood. Teraz to najbogatszy emeryt show-biznesu. W czasach, gdy jego koledzy po fachu ćpali na potęgę i zaliczali tabuny dziewczyn, on rozkręcał dochodowe przedsiębiorstwo pod szyldem Gwiezdne wojny. Dziś – tak jak miliony fanów – czeka na premierę siódmej części kultowej sagi. Przebudzenie Mocy trafi do kin 18 grudnia.

- Wywiad: Dmitry Glukhovsky. Autor trylogii Metro nie ma litości dla Putina.

… Putin to stary KGB-ista. Stosuje starą jak świat metodę kija i marchewki – na przemian straszy i kokietuje. Tylko że świat już wie, z kim ma do czynienia. Jak ktoś raz zaczął zachowywać się jak szaleniec, to zawsze może mu to wrócić. Próba układania się Putinem to jak dogadywanie się z ludożercą, który jest prezydentem Ugandy: niby trzeba to robić, ale czy ktoś naprawdę tego chce?

Grudniowe wydanie PLAYBOYA

- Marek Kondrat przerywa milczenie specjalnie dla PLAYBOYA… Aktor, znawca wina i pisarz o życiu w reklamach, polityce i „Polsce w ruinie”.

Do jakiego szczepu jest pan dziś podobny? Moja żona twierdzi, że jestem bordoskim kupażem. Czyli mam potencjał starzenia. Tracę na niesforności i staję się spokojniejszy. A poza tym dobrze się blenduję.

- Daniel Radcliffe. 20 pytań do dorosłego Pottera.

Swoją dziewczynę Erin Drake poznałeś, gdy razem graliście w filmie Na śmierć i życie. Jest tam scena, kiedy robi ci loda w bibliotece. Czy wtedy już byliście parą? – Nie. To wspaniały zapis naszego pierwszego flirtu. Nie było w tym żadnego aktorstwa – przynajmniej z mojej strony.

- W naszym Motosalonie test najnowszego Forda Mustanga GT. 421 koni, 8 cylindrów i legenda na kołach.

- Dodatek specjalny o zegarkach Czas luksusu, a w nim jak i czy inwestować w mikrodzieła sztuki mechanicznej, zegarki-twardziele, rozmowy z zegarkowymi kolekcjonerami i nasz wybór najnowszych modeli na każdą kieszeń.

- Prezentownik PLAYBOYA, czyli nasze podpowiedzi co kupić pod choinkę jej, szefowi lub…

Grudniowe wydanie PLAYBOYA z kalendarzem na rok 2016 w sprzedaży od 24 listopada, w łącznym  nakładzie 99 500 tys. egz., cena 13,99 zł (w tym 8% VAT).

KALENDARZ PLAYBOYA na rok 2016

KALENDARZ PLAYBOYA na rok 2016

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 4.33 / 5
Anonim (Ocena: 3) 26.11.2015 15:07
wolę kalendarz Pirelli
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2015 17:09
Nie bardzo rozumiem co to robi na stronie dla kobiet ale spoko xd
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie