Filmy na leniwe sobotnie popołudnie (Tych propozycji jeszcze nie znasz!)

Zaparz sobie owocową herbatę, przykryj kocem i zrelaksuj. Podpowiemy Ci, co możesz obejrzeć w taki dzień, jak ten.
Filmy na leniwe sobotnie popołudnie (Tych propozycji jeszcze nie znasz!)
31.10.2015

Dzisiaj 31 października. Część z Was zapewne organizuje ze znajomymi imprezę Halloween i zamierza bawić się na niej do świtu. Nie wszyscy chcą jednak spędzać wieczór na wzór amerykański i wolą wyciszyć się w domu. Jeżeli zaliczasz się do tego grona, nasz artykuł jest właśnie dla Ciebie. Podpowiemy Ci, jakie filmy możesz obejrzeć w taki dzień, jak ten.

Zaparz sobie owocową herbatę, przykryj kocem i zrelaksuj. Oto filmowe propozycje, które umilą Ci leniwą sobotę!

filmy dla kobiet

Odrobina nieba, reż. Nicole Kassell

Marley jest piękna, młoda i odnosi sukcesy na każdym polu, oprócz spraw sercowych. Jej podejście do życia ulega zmianie, gdy wychodzi na jaw, że ma raka.

filmy dla kobiet

Samba, reż. Olivier Nakache, Eric Toledano

Samba (Sy) i Alice (Gainsbourg) pochodzą z dwóch różnych światów. On pracuje na zmywaku w paryskim hotelu, ona jest woluntariuszką, która po latach pracy w korporacji postanowiła przewartościować swoje życie i pomagać ludziom. Gdy wskutek biurokratycznej pomyłki Samba trafia do aresztu, jego sen o lepszym życiu pryska, a co więcej grozi mu przymusowa deportacja z Francji. Alice postanawia mu pomóc za wszelką cenę, ale żeby to zrobić będzie musiała nie tylko przekroczyć granice prawa, ale też odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie przebiega granica między zaangażowaniem i poczuciem misji, a głębokim uczuciem…

filmy dla kobiet

Inna kobieta, reż. Nick Cassavetes

Carly odkrywa, że jej wymarzony mężczyzna ma żonę, która wkrótce ją odwiedza. Kobiety zaprzyjaźniają się i łączy siły, by dokonać zemsty.

filmy dla kobiet

Najdłuższa podróż, reż. George Tillman Jr.

Opowieść o miłości, przeznaczeniu, zrealizowanych i niespełnionych marzeniach, śmierci i tajemnicach, złożona z dwóch wątków, które splatają się w nieoczekiwanym momencie. W pierwszym z nich oglądamy starszego pana, który po wypadku samochodowym zostaje uwięziony we wraku i w oczekiwaniu na pomoc wspomina całe swoje dotychczasowe życie, wypełnione miłością do nieżyjącej już żony. Drugi z wątków to opowieść o studentce historii sztuki, zakochanej w młodym kowboju z rodeo, który musi wrócić na arenę po ciężkim wypadku, by ratować rodzinne ranczo.

filmy dla kobiet

Czas na miłość, reż. Richard Curtis

Kończąc 21 lat Tim Lake (Domhnall Gleeson) odkrywa, że może podróżować w czasie. Po kolejnym nudnym przyjęciu noworocznym ojciec Tima opowiada rodzinną historię, że mężczyźni potrafią przemieszczać się w czasie. Tim może zmienić co się stanie lub co się już stało do tej pory w jego życiu. Postanawia uczynić świat lepszym, znajdując sobie dziewczynę. Niestety, nie jest to takie łatwe. Tim podróżując z Kornwalii do Londynu poznaje śliczną Mary (Rachel McAdams). Zakochują się w sobie, ale w związku z przemieszaniem się w czasie okazuje się, że wcale jej nie poznał…

filmy dla kobiet

Magia w blasku księżyca, reż. Woody Allen

Chińczyk Wei Ling Soo jest najznamienitszym iluzjonistą swoich czasów, ale mało kto wie, że za jego sceniczną maską kryje się arogancki Anglik - Stanley Crawford (Firth), żywiący wyjątkową awersję do wszelkiej maści spirytystów. Za namową przyjaciela Stanley wyrusza z misją do położonej na Lazurowym Wybrzeżu posiadłości rodziny Catledge. Na miejscu, udając zamożnego biznesmena, ma zdemaskować oszustwa pięknej kobiety-medium - Sophie Baker (Emma Stone), rzekomo potrafiącej czytać w myślach i rozmawiać z duchami. Zadanie Stanleya skomplikuje się, gdy on sam wpadnie w sidła zniewalającego uroku Sophie, a próbka niezwykłych zdolności medium na dobre zachwieje wszystkim, w co dotychczas wierzył.

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
M. (Ocena: 5) 31.10.2015 19:50
,,Najdłuższa podróż" - oglądałam i gorąco polecam. ;-) Ten Scott Eastwood... ;-)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2015 16:28
Widziałam wszystkie z wyżej wymienionych. Podobnie jak większość osób więc nie rozumiem skąd w tytule artykułu "Tych propozycji jeszcze nie znasz!". Bez sensu...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2015 16:03
Hmmm, niestety dzisiaj to ja obejrzę KSW...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2015 13:50
Wszystko widzialam
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2015 09:23
Odrobina nieba wspaniały film. Ryczałam jak głupia ale dał dużo do myślenia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo