UWAGA: KONKURS! Do wygrania 5 książek „Błękitne Dziewczyny” Ewy Podsiadły-Natorskiej

Wystarczy, że odpowiesz na jedno proste pytanie. Czas start!
UWAGA: KONKURS! Do wygrania 5 książek „Błękitne Dziewczyny” Ewy Podsiadły-Natorskiej
28.10.2015

Niedawno z wielką przyjemnością informowałyśmy Was, że Ewa Podsiadły-Natorska, która od wielu lat współpracuje z Papilotem, wydała swoją debiutancką powieść. Artykuły Ewy cieszą się wśród Was ogromnym uznaniem, dlatego ufamy, że jej książka również przypadnie Wam do gustu.

Błękitne Dziewczyny opowiadają m.in. historię Kai Redo, 29-letniej fotoreporterki z Radomia, której życie nagle staje na głowie. Dziewczyna odwołuje ślub, wprowadza się do rodziców, a na dokładkę musi zmagać się z okropną szefową w redakcji lokalnej gazety, gdzie zarabia grosze. Wikła się w krótki romans z żonatym mężczyzną i skomplikowaną relację z dawnym szkolnym kolegą. W walce z przeciwnościami losu jej sprzymierzeńcami są przyjaciółki: Mini – miłośniczka ubrań z „drugiej ręki”, która mawia: „Daj mi dwadzieścia złotych, a tak cię ubiorę w lumpeksie, że koleżanki zzielenieją z zazdrości”, oraz Madzia nieustannie walcząca z nadmiarem kilogramów.

Tryskająca energią i życiowym optymizmem Kaja tworzy internetowy projekt, który w krótkim czasie zmienia życie jej oraz tysięcy kobiet z całej Polski. Nazywają się Błękitnymi Dziewczynami – są szczęśliwe i akceptują siebie.

Więcej szczegółów, dotyczących fabuły, już nie zdradzimy, ale mamy dobrą wiadomość. W naszym konkursie możesz wygrać jeden z pięciu egzemplarzy „Błękitnych Dziewczyn”. Wystarczy, że w kilku krótkich zdaniach napiszesz, jaki masz przepis na szczęście.

Swoją odpowiedź wyślij na adres: redakcja(at)papilot.pl z dopiskiem BŁĘKITNE DZIEWCZYNY. W treści maila nie zapomnij podać swoich danych kontaktowych: imienia, nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu.

Na Twoją wiadomość czekamy do środy 28 października br. do godziny 17:00. Nagrodzimy pięć najciekawszych odpowiedzi, więc uruchom swoją kreatywność!

Przy okazji zapraszamy na spotkanie autorskie z Ewą Podsiadły-Natorską, które odbędzie się w Warszawie, w najbliższy czwartek o godzinie 18:00. Miejsce spotkania to księgarnia Matras, ul. Nowy Świat 21.

Powodzenia w konkursie!

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
AnettaAnette (Ocena: 5) 04.11.2015 11:45
kiedy podanie wyniki? :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2015 19:28
Nachalna promocja ksiazki. Nie chcialabym tego nawet za darmo. Przydalaby mi sie co najwyzej jako podpalka do pieca weglowego.
odpowiedz
kotek17@autograf.pl (Ocena: 5) 26.10.2015 11:49
Przepis na szczęście to umiejętność cieszenia się z najmniejszych sukcesów i kupno nowych butów ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2015 08:48
Ciekawe czy ktokolwiek napisze?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie