Książka dla fanek powieści erotycznych: A.J. Gabryel „Kusiciel”

A.J. Gabryel to pseudonim mieszkającego w Australii polskiego blogera erotycznego. Blog ma już 6,5 miliona czytelników!
Książka dla fanek powieści erotycznych: A.J. Gabryel „Kusiciel”
07.01.2015

A.J. Gabryel to pseudonim mieszkającego w Australii polskiego blogera erotycznego (grzesznikadam.blog.onet.pl). Jego blog ma już 6,5 miliona czytelników. Autor w 2012 i 2013 roku wydał dwie części „Faceta na telefon” – o książkach tych było bardzo głośno. Teraz Gabryel powraca z nową lekturą pt. „Kusiciel”.

Miałem w życiu wiele kobiet, zbyt wiele by je wszystkie tu wymienić. Zresztą większości z nich i tak nie pamiętam, a gdybym pamiętał to i tak nie chciałbym o nich pisać. 

Teraz w moim życiu jest Ona. Powinienem żałować że ją poznałem, lecz nie żałuję. Powinienem zapomnieć, a rozpamiętuję smak jej niebezpiecznie czerwonych ust, dotyk niecierpliwych dłoni, zapach jej podniecenia i to jak trudno było mi przy niej trzymać moją zachłanność na wodzy. Powinienem zapomnieć, a jestem opętany.

Opętany pomimo tego, że obdarowywała mnie jedynie kłamstwami, że zniszczyła mój świat, że podjęła za mnie decyzję, że odebrała mi wszystko. Więcej niż wiedziałem że mam.

Kiedyś łączyło nas wiele, dzisiaj łączą nas tylko sekrety. Do teraz wiedzieliśmy o nich tylko ona i ja. Do teraz.

Cena: 29,49 zł

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Marta (Ocena: 5) 07.01.2015 11:49
Książki w wersji kieszonkowe w biedronce pojawiają się zwykle po jakiś 2 latach od premiery książki. Nie mam zamiaru czekać na nią 2 lata, ledwo mogę się doczekać dnia w którym będzie wydana.
odpowiedz
Jolka W (Ocena: 5) 07.01.2015 07:33
Czytałam dwie poprzednie książki autora, to więcej niż erotyki. Fakt że sceny erotyczne są bardzo podniecające, dodatkowym atutem jest to, że napisane są z perspektywy faceta. Ale w książkach jest też coś więcej. Już zamówiłam w empku trzecią książkę
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.01.2015 06:53
Nie zaciekawił mnie ten opis
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo