Jak schudnąć przed wakacjami? Dietetyczne poradniki z księgarni

W tych książkach znajdziesz odpowiedź, jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę.
Jak schudnąć przed wakacjami? Dietetyczne poradniki z księgarni
10.06.2014

Allen Carr, Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów

Allen Carr - twórca unikalnej metody rzucania palenia Easyway - odkrył, że jego metoda działa z równie dużą skutecznością w przypadku pomocy przy wychodzeniu z każdego nałogu, którego natura jest głównie mentalna. Książka mówi o wyjątkowo prostym sposobie utraty wagi, który pozwala przede wszystkim czuć się dobrze w swoim ciele. Metoda Allena Carra pozwala skończyć z nadwagą bez stresu, bólu, poczucia straty w zgodzie ze swoim organizmem. Jest unikalna i wyjątkowa zarazem, bo pozwala tracić kilogramy bez odmawiania sobie swoich ulubionych produktów i bez stosowania drakońskiej diety. Dzięki metodzie Allena Carra miliony ludzi na całym świecie poznały prostą receptę na kontrolę wagi ciała, osiągnęły dokładnie taką wagę, jakiej pragnęły - a przede wszystkim - cieszą się PEŁNIĄ ŻYCIA.

poradnik dietetyczny

Victoria Boutenko, Rewolucja zielonych koktajli

Od momentu odkrycia zielonego koktajlu piję jego odmiany codziennie i dzielę się nimi z innymi. Tak bardzo przepadam za zielonymi koktajlami, że z radością będę je piła aż do ostatnich dni życia. Pokochali je gorąco wszyscy członkowie mojej rodziny i wielu naszych przyjaciół. Gdziekolwiek nie pojadę, otrzymuję nowe wieści od miłośników zielonych koktajli z całego świata. Dzięki codziennemu miksowaniu, badaniom naukowym i listom od naszych czytelników zebraliśmy w tej nowej książce najlepsze przepisy i podstawowe zasady tworzenia i spożywania zielonych koktajli.

Mam nadzieję, że Wy także z radością odkryjecie świat zielonych koktajli i znajdziecie ulubione przepisy pozwalające się cieszyć najlepszym zdrowiem. Szczęśliwego miksowania!

poradnik dietetyczny

Jean-Michel Cohen, Paryska dieta

`Paryska dieta` to nowoczesny plan stopniowej i trwałej utraty wagi. Odpowiednio motywując, autor prowadzi czytelnika przez trzy kolejne fazy: Cafe, Bistro i Gourmet, których zwieńczeniem jest osiągnięcie wymarzonej sylwetki.

Łącząc zdrowy styl życia Francuzów i determinację Amerykanów w niekończącej się pogoni za szczupłą sylwetką i świetnym samopoczuciem, doktor Cohen rzuca świeże spojrzenie na kwestię zdrowego sposobu odżywiania się. Jest zdecydowanie przeciwny drastycznym dietom, które powodują efekt jo-jo, proponuje zaś rozsądne podejście do odchudzania, uwzględniające fizyczne, psychologiczne i kulturowe czynniki wpływające na nasz stosunek do jedzenia.

Paryska dieta to zupełnie nowe podejście do odchudzania, a jednocześnie sposób życia, który pomoże uzyskać piękny wygląd i doskonałe samopoczucie. Oparte na zwyczajach i preferencjach żywieniowych dania są smaczne i stanowią źródło wszystkich niezbędnych wartości odżywczych, nie dostarczając jednocześnie nadmiaru kalorii.

Doktor nauk medycznych Jean-Michel Cohen jest najsłynniejszym specjalistą ds. żywienia we Francji. Jego bestsellerowe publikacje dotyczące odżywiania i odchudzania zostały przetłumaczone na dziewięć języków. Prowadzi także programy telewizyjne dotyczące odchudzania, występował m.in. we francuskiej wersji programu Master Chef. W 1986 roku stworzył pierwsze wielospecjalistyczne centrum leczenia otyłości we Francji. W czasie swojej praktyki lekarskiej pomógł ponad 30 tysiącom pacjentów borykających się z otyłością i zaburzeniami odżywiania, a jego portal zmotywował pół miliona internautów do podjęcia walki ze zbędnymi kilogramami.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
magnolia (Ocena: 5) 23.03.2015 10:37
Ja się właśnie biorę za siebie. Mam ambitny plan, żeby schudnąć 10kg. Zapisałam sie z przyjaciółką na fitness, zaczęłam ograniczać jedzenie, zero słodyczy, a do tego też kupiłam sobie suplement diety figura extraslim, który pomaga spalać tkankę tłuszczową. Na razie mam dużo zapału i motywacji :)
zobacz odpowiedzi (1)
minet (Ocena: 5) 20.03.2015 13:11
soki warzywne są ok bo dają uczucie sytości na dłużej, i Novoslim jak dla mnie numer 1 na rynku suplementów odchudza zarąbiście
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2014 10:59
Chciałabym schudnąć, ale jedząc, to co lubię, a wiem, że musiałabym ćwiczyć... Pijąc jakieś soczki zielone, czy inne lekkostrawne rzeczy, mój metabolizm rozwolniłby się pewnie na maksa!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo