KSIĄŻKA NA DZIŚ: „Co się zdarzyło w hotelu Gold” Grzegorza Kozery

…lub „Pomyślę o tym jutro” Katarzyny Michalik-Jaworskiej. Świetna polska literatura!
KSIĄŻKA NA DZIŚ: „Co się zdarzyło w hotelu Gold” Grzegorza Kozery
27.04.2014

Co się zdarzyło w hotelu Gold, Grzegorz Kozera

„Co się zdarzyło w hotelu Gold” to współczesny kryminał z historią miłosną w tle albo – jeśli ktoś woli – opowieść o miłości z wątkiem kryminalnym.  A wszystko podszyte lekką ironią.

Bohater powieści, historyk Antoni Topola,  wydaje się tak samo niepozorny jak jego imię i nazwisko. Przekroczył czterdziestkę, jest w trakcie rozwodu, ma kłopoty ze zrobieniem habilitacji. Nawet romans z profesor Szymalą to raczej jedynie spełnianie erotycznych zachcianek kobiety. Wyjazd na kongres naukowy do Wiednia w zastępstwie swojego mentora też nie jest szczytem marzeń Antoniego. Nie wie on jednak, że wydarzenia, jakie rozegrają się w tytułowym hotelu Gold, każą mu spojrzeć na siebie inaczej i odmienią jego życie.

Cena: 29,90 zł

Pomyślę o tym jutro

Pomyślę o tym jutro, Katarzyna Michalik-Jaworska

Najtrudniejsze przypadki ciężko chorych dzieci wpisują się w codzienność Marty, trzydziestoletniej pielęgniarki na oddziale kardiologii, burząc to, w co wierzyła, i odbierając jej poczucie równowagi. Miłość, przyjaźń, małżeństwo – te słowa nabierają dla Marty nowego znaczenia. Osoby, które spotka, będą dla niej swoistym drogowskazem i inspiracją do podjęcia zaskakujących decyzji.

Cena: 29,90 zł

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2014 12:50
A gdzie "Przebudzenie" Agnieszki Lingas-Łoniewskiej ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2014 09:48
wszystko fajnie ale nie cierpie ksiazek polskich autorow wiec z pewnoscią po nią nie sięgne..
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2014 08:32
Hej, moze ktos poleci mi podobna ksiazke do "Jezdzca Miedzianego"? Milosc, ktora trzeba ukrywac? Mile widziany czas wojny. Pozdrawiam!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo