Zajrzyj na plan filmu „50 twarzy Greya”: Zdjęcia i video jednej ze scen!

Nadal uważacie, że do siebie nie pasują?
Zajrzyj na plan filmu „50 twarzy Greya”: Zdjęcia i video jednej ze scen!
29.01.2014

Prace nad filmową adaptacją „Pięćdziesięciu twarzy Greya” trwają. Po wielu burzliwych miesiącach skompletowano obsadę i produkcja wreszcie ruszyła. Za nieco ponad rok (w Walentynki 2015 roku) będziemy mogły podziwiać skończone dzieło. Tymczasem, możemy przyjrzeć się głównym bohaterom na planie filmowym. Kilka dni temu w Kanadzie fotografom udało się uchwycić ich w sklepie gospodarstwa domowego Clayton`s, w którym pracowała Anastasia Steele.

Reporterzy sfotografowali Dakotę Johnson w trzech stylizacjach – roboczej (jeansy i koszula w kratę), codziennej (skórzana ramoneska i obcisłe rurki), a także bardziej eleganckiej (poza sklepem aktorka była widziana w sukni wieczorowej). Poznałyśmy także dwie odsłony Jamie`go Dornana – w swetrze i garniturze prezentuje się równie dobrze!

Sfilmowano także jedną ze scen, kiedy Christian ofiarowuje Anastazji czerwone audi A3. Zobaczcie zdjęcia z planu, a także pierwszy materiał filmowy, w którym możemy podziwiać aktorów razem. Na razie wszystko wygląda wyjątkowo grzecznie. Myślicie, że uda im się nas pozytywnie zaskoczyć?

film 50 twarzy greya

Dakota Johnson, czyli filmowa Anastasia Steele.

film 50 twarzy greya

Jamie Dornan, czyli filmowy Christian Grey.

film 50 twarzy greya

Dakota Johnson (Anastasia Steele) na planie filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya”.

film 50 twarzy greya

Jamie Dornan (Christian Grey) na planie filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya”.

film 50 twarzy greya

Filmowi kochankowie razem. Zobaczcie także film prosto z planu!

Film z planu zdjęciowego.

Komentarze (25)

Ocena: 5 / 5
ania (Ocena: 5) 23.11.2014 15:47
Na stronie www.facebook .com/CastingDoFilmu są podawane na bieżąco ogłoszenia odnośnie casingu do filmu reklam mody modelek wystarczy wejść i przeglądać.
odpowiedz
jules (Ocena: 5) 27.09.2014 09:12
I teraz porownajcie Hunnama do Dornana, gdyby nie te wszystkie chore fanki Hunnam bylby o niebo lepszy ma to cos w oczkach a ten taka chlopaczyna,jest przystojny ale za malo meski.zamiast w miare dobrego filmu wyjdxoe dobra koedia
odpowiedz
elo (Ocena: 5) 11.06.2014 23:39
Zalosny aktor ku.rwa on ma mieć czarne włosy. Omg a aktorka wgl mi nie pasuje tamta miała siano na włosach a ta ma proste. Jestem ciekawa jak ona mu loda bd robila ahahhaha nie mogę sie doczekac. Pro
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2014 22:27
Pasują idealnie. Ładna z nich para :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2014 22:23
Ale jesteście wszyscy okropni. Potraficie tylko krytykować. Poczekajmy na film.:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo