WPADKA DNIA: Film „50 twarzy Greya” zanudzi widzów na śmierć?

Podobno zostaną z niego wycięte wszystkie pikantne sceny, które zawiera książka.
WPADKA DNIA: Film „50 twarzy Greya” zanudzi widzów na śmierć?
Fot. Entertainment Weekly / ew.com
24.01.2014

Niektórzy przyznają się otwarcie do tego, że czytali 50 twarzy Greya, inni udają, że nigdy tej książki nie trzymali w rękach. Prawda jest jednak taka, że już dawno żadna powieść nie zrobiła w Polsce tak zawrotnej kariery.

Na rozgłos trylogii o demonicznym milionerze z całą pewnością wpłynęła spora ilość pikantnych opisów seksu, które wręcz wylewają się z kolejnych stron. Wszyscy Ci, którzy liczyli na podobną dozę erotyki w filmie, będą jednak zawiedzeni. Twórcy ekranizacji zapowiedzieli bowiem, że ta będzie pozbawiona pikanterii. Obiecują przy tym, że widzowie zobaczą w kinach piękną historię o rodzącej się miłości.

Wszystko wskazuje zatem na to, że czeka nas kolejna nieudana adaptacja. Wybierzecie się do kina na Greya w wydaniu romantycznym?

Komentarze (30)

Ocena: 5 / 5
Oliwka (Ocena: 5) 20.02.2015 18:25
Wczoraj z mężem obejrzałam film po czym rzucił się na mnie jak zwierz, polecam wszystkim online z napisami po polsku www.Piecdziesiat-twarzy-Greya-hd.rfv.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2014 11:46
Jestem w trakcie czytania tej książki i raczej jej nie skończę TO JEST SZMIRA!!! gorzej niż nuda tylko sceny seksu są w porządku ale zanim się do nich dojdzie to... lepiej nie mówić, /niby książka dla dorosłych a teksty Any typu " Christian się na mnie patrzy, Christianowi się podobam, Christian mnie pożąda" no proszę dziecinada. Mam tą książkę od pół roku i nie dam rady bo usypiam, powiem szczerze lepsza książka z dobrą fabuła i jedną sceną erotyczną niż książka bez fabuły przesycona seksem. szkoda 30 zł jakie na nią wydałam
odpowiedz
groszek (Ocena: 5) 26.01.2014 11:40
co to za muzyka leci w tle do tego trailera??
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2014 23:02
Przecież fenomenem tej książki było właśnie to całe seksualne sceny... ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2014 14:30
O matko, przecież już pisano, że powstana dwie wersje. Jedna " delikatna" druga "pikantna" dla dorosłych.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo