KSIĄŻKI NA DZIŚ: „Lekcje Madame Chic” oraz „Mała czarna księga stylu”

Teraz i Ty możesz stać się ikoną stylu!
KSIĄŻKI NA DZIŚ: „Lekcje Madame Chic” oraz „Mała czarna księga stylu”
18.01.2014

Lekcje Madame Chic”, Jennifer L. Scott

Teraz i Ty możesz stać się ikoną stylu! Wystarczy, że sięgniesz po poradnik „Lekcje Madame Chic” autorstwa Jennifer L. Scott.

Autorka odkrywa sekrety życia francuskiej rodziny mieszkającej w ekskluzywnej szesnastej dzielnycy Paryża. Lekcji stylu udzielała jej sama Madame Chic. Dwadzieścia prostych rad i wskazówek wystarczyło, by Jennifer zaczęła wyglądać i żyć jak rodowita Paryżanka. Teraz czas na Ciebie!

Jennifer L. Scott jest autorką bijącego rekordy popularności bloga lifestylowego The Daily Connoisseur i inspirowanego nim poradnika „Lekcje Madame Chic”, który już w pierwszych tygodniach trafił na amerykańskie listy bestsellerów. Pisze artykuły do Huffington Post Style, współpracuje także z CNN, BBC, CBS News, The New York Times, USA Today oraz The Daily Mail.

Cena: 30,99 zł

Mała czarna księga stylu

Mała czarna księga stylu”, Nina Garcia

Ta książka zmieni twoje życie. No dobrze, może to za dużo powiedziane. Na pewno zmieni twoją szafę, co wpłynie na zmianę twojego nastawienia, a to faktycznie zmieni twoje życie. Czy to prawda - sama ocenisz.

Nie jest to spis zasad, ale książka, która obudzi w tobie stylistkę i pomoże ci zdecydować, w jaki sposób chcesz się zaprezentować światu. Książka cię zainspiruje i sprawi, że styl stanie się dla ciebie dobrą zabawą. Znajdziesz w niej bezcenne rady od uznanych projektantów: Ralpha Lauren`a, Michaela Kors`a, Johna Galliano, czy Donatelli Versace.

Cena: 37,50 zł

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2014 17:44
Tak, "Lekcje madame Chic" godne polecenia. Żadna książka nie zmobilizowała mnie do działania tak, jak ta. Zmienia podejście (na dobre) do sprzątania, swoich ubrań i codziennego zachowania. Warto przeczytać. :)
odpowiedz
Ania (Ocena: 5) 18.01.2014 14:11
Czytałam Madame Chic - bardzo mi się podobała. Lekka i przyjemna :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2014 11:53
czytałam lekcje madame chic- serdecznie polecam.. CUDOWNA książka, napisana z humorem, bardzo fajne porady :)
odpowiedz
Alka (Ocena: 5) 18.01.2014 11:25
Ktoś czytał? Jakieś opinie?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo