Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
07.01.2014

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1040

Marta mówi Chowańskiemu, że nie mogą być razem. Mężczyzna zapewnia, że będzie na nią czekał. Walawska odkrywa, że Iga i Piotr pozwalają Renacie na kontakt z ich synkiem. Uważa, że popełniają błąd. Okazuje się, że Renata i Arek knują intrygę. Małgorzata wraca z Włoch. Na obiedzie u Marczaków robi Jerzemu wymówki, że próbuje wciągnąć Julkę i Pawła w kredyt na zakup ziemi na Mazurach. Waleria i Stefan postanawiają pomóc Oksanie w zdobyciu zezwolenia na osiedlenie się w Polsce.

TVP 2, 20:40, M jak miłość, odc. 1030

Okazuje się, że Karolina doznała urazu mózgu. Jej stan jest krytyczny. Łukasz obwinia się, że przez niego przyjaciółce grozi śmierć. Marta oskarża Andrzeja, bo pożyczył chłopakowi pieniądze na motor. Paweł regularnie odwiedza Magdę w szpitalu. Z każdym dniem chora traci siły i nadzieję na wyzdrowienie. Prosi Zduńskiego, by pomógł Marszałkowi pogodzić się z jej śmiercią. Dzięki pomocy Zawadzkiego i Pawła Ala otwiera sklep `U Baśki`. Gdy na imprezie pojawia się Olga, dochodzi do awantury z Jankiem. W nocy Tomek przyjeżdża do Agnieszki.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1845

Kamil jest załamany śmiercią pacjentki. Ordynator Ostrowski uspokaja go, twierdząc, że nie popełnił błędu podczas operacji. Na oddział przychodzi wzburzony mąż zmarłej kobiety. Oskarża Kamila, że zabił jego żonę. Dominik telefonuje do Renaty z Norwegii, oznajmia, że chce wracać. W pewnej chwili rozmowa zostaje przerwana. Renata oddzwania, ale odbiera siostra Dominika, która każe Kraszewskiej dać chłopcu spokój. Kinga przynosi Basi płytę z nagraniem oskarżającym Smolnego.

Śmiertelna wyliczanka

TVN, 21:30, Śmiertelna wyliczanka, thriller

Cassie Mayweather i Sam Kennedy prowadzą śledztwo w sprawie zamordowania młodej kobiety. Niebawem na posterunek policji przychodzi nastoletni Richard Haywood, który chce zgłosić kradzież butów. Okazuje się, że ich ślady pasują do tych, które znaleziono na miejscu przestępstwa. Po spotkaniu z czarującym i uprzejmym Richardem Cassie nabiera podejrzeń. Pomimo że chłopak pochodzi z dobrego domu i jest synem wpływowego polityka, nie wzbudził on jej zaufania. Intuicja podpowiada jej, że Richard i jego przyjaciel, Justin, są zamieszani w zbrodnię.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1811

Wiktor namawia Aleksa, by zdobył zaufanie Marysi. Chce dzięki niej dotrzeć do osoby, na którą już od dłuższego czasu zbiera dowody. Kiedy Aleks próbuje mu odmówić, ten decyduje się na szantaż. Daga nie może się skupić na pracy. Wszystko za sprawą Szymona, za którym tęskni. Okazuje się, że Szymon również myślał o ponownym spotkaniu z nią. W Wadlewie mieszkańcy próbują przekonać Emilkę do podpisania dokumentów z wnioskiem o dotację z Unii Europejskiej na założenie sadu. Za pomoc w uzyskaniu zgody na dotację oferują łapówkę.

Polsat, 22:00, Na linii ognia, thriller

Weteran amerykańskich tajnych służb specjalnych, Frank Horrigan - choć wypalony, zmęczony i zrezygnowany - wciąż jednak uchodzi za najlepszego w swym fachu. Od trzydziestu lat obwinia się o śmierć prezydenta Kennedy`ego. Teraz życie innego prezydenta USA jest w niebezpieczeństwie. Horrigan zostaje jednym z jego osobistych ochroniarzy. Przydzielono mu nową partnerkę, atrakcyjną agentkę Lilly Raines, z którą nawiązuje romans. Tymczasem psychopatyczny morderca Mitch Leary przygotowuje zamach, powiadamiając o swoich planach stosowne służby.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie