Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Oto najciekawsze propozycje na dzisiejszy wieczór!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
06.01.2014

TVP 1, 22:35, Killshot, thriller

Armand `Blackbird` Degas i jego dwaj bracia byli płatnymi zabójcami. Teraz, gdy najmłodszy z nich zginął w dramatycznych okolicznościach, a drugi odsiaduje dożywocie w Kingstown, Armand chce wycofać się z profesji. Przyjmuje jednak jeszcze jedno, podwójnie płatne zlecenie od mafijnego bossa z Detroit. Wykonuje zadanie, ale ponieważ nigdy nie zostawia świadków, jest zmuszony zabić młodą kobietę. Zamordowana dziewczyna okazuje się jednak kochanką zleceniodawcy, który teraz grozi `Blackbirdowi` śmiercią.

TVP 2, 18:35, Dirty Dancing II, film muzyczny

Kuba, 1958 rok. Osiemnastoletnia Katey Miller wraz z rodziną właśnie przybyli na wyspę. Jej ojciec ma nadzieję, że córka łatwo zapomni o przyjaciołach ze Stanów Zjednoczonych i zaaklimatyzuje się w grupie miejscowej elity. Jednak dziewczyny nie pociąga towarzystwo snobów, dlatego potajemnie uczy się kubańskiego tańca w jednym z klubów Hawany. Pomiędzy nią a jej przystojnym i utalentowanym, ale biednym partnerem rodzi się gorące uczucie. Młodzi decydują się na udział w prestiżowym konkursie tanecznym.

TVP 2, 20:10, Zróbmy sobie wnuka, komedia

W centrum jednego z wielkich miast wśród biurowców stoi domek otoczony ogródkiem. Jego mieszkańcy, Maniek i Gienia Koselowie, nie marzą o przeprowadzce do nowoczesnych apartamentowców. Mańkowi sen z powiek spędza los dwójki dorosłych dzieci - Zosi i Janka. Żadne z nich nie wstąpiło jeszcze w związek małżeński. Słynący z licznych romansów Janek jest wziętym ginekologiem, a inteligentna, ale raczej zasadnicza Zosia pracuje jako specjalistka od public relations. Kosela stawia więc sobie za punkt honoru doprowadzenie dzieci do ołtarza.

dirty dancing 2

TVN, 20:00, Kuloodporny, film sensacyjny

W klasztorze położonym wysoko w Tybecie jest przechowywany starożytny zwój. Tkwi w nim siła, dzięki której można zawładnąć całym światem. W 1943 roku bezimienny mnich staje się kolejnym strażnikiem broniącym dostępu do tajemnicy. Przez długie lata odpiera ataki szukających go przestępców - najpierw nazisty Struckera, a później jego wnuczki Niny. W 2003 roku ścigany przez nią i przez jej bandę dociera do Ameryki. Tu poznaje ulicznego złodziejaszka Kara, który pomaga mu w ucieczce.

Polsat, 20:00, Kevin sam w Nowym Jorku, komedia

Zbliża się kolejne Boże Narodzenie. Rodzina McCallisterów oraz liczni kuzyni tym razem wybierają się na świąteczny odpoczynek na Florydę. Ponieważ wciąż dobrze pamiętają, jak wiele kłopotów mieli poprzednio w Paryżu, gdy Kevin został sam w domu, tym razem wszyscy bardzo go pilnują. Ale raz jeszcze z powodu awarii prądu przyjeżdżają na lotnisko dosłownie w ostatniej chwili i w wyniku nieporozumienia Kevin, biorąc przez pomyłkę obcego mężczyznę za swojego tatę, wsiada do samolotu lecącego do Nowego Jorku.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo