Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Zobacz, jakie filmy stacje telewizyjne proponują na dzisiejszy wieczór!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
03.01.2014

TVP 1, 23:00, Zdrajca, film sensacyjny

Sudan, rok 1978. 10-letni Samir jest świadkiem śmierci ojca, który ginie w płonącym samochodzie po eksplozji ładunku wybuchowego. Po wielu latach, w Jemenie, oddział służby bezpieczeństwa oraz agenci FBI przeprowadzają atak na punkt zborny muzułmanów podejrzanych o terroryzm. Wśród aresztowanych jest Samir Horn, który oferował Arabom sprzedaż 6 skrzyń semteksu z detonatorami. Mężczyzna zostaje osadzony w więzieniu. Tu poznaje Omara, dla którego dżihad jest obowiązkiem. Omar organizuje ucieczkę. Wraz z Samirem przedostają się do Francji.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1039

Norbert postanawia wychować dziecko Justyny jako swoje. Daniel żąda od dziewczyny testów na ojcostwo. Na uczelni Natalia słyszy niemiłe komentarze na swój temat. Przeprasza Irka za swoje zachowanie. Zakochani spędzają razem popołudnie. Prasa brukowa rozpisuje się o wypadku lotniczym Dąbrowskiego. Mikołaj każe Marcie napisać nieprawdziwe oświadczenie do prasy. Budzi to sprzeciw Walawskiej. Dochodzi między nimi do sprzeczki. Chowański znów wyznaje Marcie miłość.

TVP 2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 111

Ludwik kupuje Natalii nietypowy prezent - lampę antydepresyjną. Podarunek sprawia, że Boska jest jeszcze bardziej zdenerwowana. Dodatkowo naraża jej się Kuba, który zjada ostatniego czekoladowego rogalika. Tomek i jego koledze tęsknią za rodzicami, których wizyty są w ich mieszkaniu na porządku dziennym. Zbliża się Halloween. U wujka Marka Kacper zasięga rad na temat stroju. Boscy szukają sposobu na pozbycie się nachalnych gości.

mission impossible

TVN, 20:00, Mission: Impossible, film sensacyjny

Na pewnej dyskietce zostały zapisane dane o wszystkich agentach amerykańskich działających w Europie Wschodniej. Tajna lista jest stawką, o którą walczy tajemnicza grupa `Kobra` - najlepsi agenci CIA. Po serii tajemniczych zdarzeń przy życiu zostaje tylko jeden z nich, Ethan Hunt. Wówczas zaczyna się zabójcza rozgrywka. Podejrzewa się, że skoro przeżył, jest zdrajcą winnym śmierci kolegów. Teraz polują na niego wszyscy. Nie pozostaje mu więc nic innego, jak zdobyć dyskietkę i znaleźć zdrajcę.

Polsat, 20:05, Brzdąc w opałach, komedia

9-miesięczny Bink zostaje porwany sprzed rezydencji w eleganckiej dzielnicy Chicago przez trzech przestępców. Kidnaperzy zamierzają wyłudzić spory okup od jego ojca, zamożnego przemysłowca. Z początku sprawa wydaje się prosta, a szef gangu, Eddie, nie przewiduje żadnych komplikacji. Tymczasem niemowlak jest wyjątkowo przedsiębiorczy.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo