Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Oto najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
02.01.2014

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1038

Daniel oznajmia Justynie, że będzie walczył o swoje dziecko, grozi, że o wszystkim powie Norbertowi. Dziewczyna postanawia powiedzieć mężowi prawdę. Maria opowiada Marcie o Ninie, stwierdza, że chciałaby ją poznać. Nina zdobywa adres Marka. Poznaje Marię. Waleria jest zazdrosna o Oksanę, z którą Stefan spędza coraz więcej czasu. Koszykowa odkrywa, że rywalka podała im nieprawdziwe dane dotyczące czasu oczekiwania na polskie obywatelstwo.

TVP 2, 20:40, Ciało, czarna komedia

Pociągiem z Krakowa do Sopotu jedzie Goldi, mało rozgarnięty złodziejaszek. W przedziale zastaje śpiącego Woltera, który, jak się okazuje, nie żyje. Do przedziału wsiada też emerytka Wanda z 10-letnią wnuczką Olą. Goldi udaje przed nimi, że Wolter jest jego śpiącym przyjacielem i zawozi go do szefa. Ten każe pozbyć się trupa, w czym pomaga Goldiemu kolega - Dizel. Tymczasem współlokatorzy Woltera - Cezar i Julek - wyruszają w podróż tropem zaginionego ciała przyjaciela.

TVP 2, 22: 25, Prorok, dramat kryminalny

Dziewiętnastoletni, niepiśmienny Arab, Malik El Djebena, zostaje skazany na sześć lat więzienia za atak na policjanta. Okazuje się, że grupy etniczne rywalizują o wpływy w placówce. By przetrwać, Malik potrzebuje ochrony jednej z nich. César Luciani, boss korsykańskiej mafii, zwraca uwage na chłopaka. Malik zaczyna dla niego pracować. Wkrótce zostaje zmuszony do popełnienia morderstwa. Staje się coraz bardziej bezwzględny. Awansuje w więziennej hierarchii, uczy się pisać i czytać. Z czasem zaczyna marzyć o zdobyciu władzy.

Pokojówka na Manhattanie

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1844

Dla Kingi praca ze Smolnym jest koszmarem. Kinga musi korzystać ze środków uspokajających. Basia obserwuje ich kłótnie ze zgrozą. Nie wie, jak powiedzieć przyjaciółce, że ma romans z Krzysztofem. Ula jest zachwycona wiadomością, że już za miesiąc zamieszka z Zuzą i Kamilem. Ich wspólną radość przerywa nagłe wezwanie Kamila do szpitala. Okazuje się, że młody Hoffer musi przeprowadzić zabieg ratujący życie poważnie chorej pacjentki. Mimo starań lekarza kobieta umiera podczas operacji.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1809

Patrycja chce mieszkać z Radkiem. Mirosława nie rozumie jej decyzji, szczególnie teraz, kiedy po zaręczynach z Miłoszem obie miałyby się przeprowadzić do jego dużego domu. Radek odmawia siostrze. Nikola namawia dziewczynę, żeby powiedziała o wszystkim mamie i Radkowi. Aleks nie zamierza robić wielkiej sprawy ze stłuczki, do której doszło z winy Marysi. Chce pokryć koszty naprawy z polisy Kingi. Marysia zgadza się na takie rozwiązanie. W zamian umawia się z nim na kolację. Kinga jest zazdrosna.

Polsat, 20:05, Pokojówka na Manhattanie, komedia

Kandydat na senatora przez pomyłkę bierze pokojówkę za gościa ekskluzywnego hotelu, w którym się zatrzymał. Zauroczona nim kobieta nie ma odwagi wyprowadzać go z błędu.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2014 10:57
ale sie rozpisaliscie o pokojowce na manhatanie brawo;/;/
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo