Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Dzisiaj sporo ciekawych propozycji filmowych. Nie przegap!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
01.01.2014

TVP 1, 20:25, Zakochani, komedia

Zosia nie ma problemów ze zdobywaniem wielbicieli - natura obdarzyła ją umiejętnością łamania męskich serc, a dziewczyna skwapliwie z niej korzysta. Kolejną ofiarą uwodzicielki jest bogaty przedsiębiorca Alfred Bobicki. Choć ulega urokowi Zosi, ją coraz bardziej interesuje inny mężczyzna. Dziewczyna chce wybadać, czy nowy obiekt zainteresowania jest wystarczająco zamożny. Nie przypuszcza, że Mateusz jest jej męskim odpowiednikiem - bawidamkiem polującym na bogate, spragnione czułości kobiety.

TVP 1, 22:20, Bez twarzy, thriller

Sean Archer, agent FBI, od lat żywi nienawiść do terrorysty Castora Troya, który zabił jego synka. Bandyta zostaje ciężko ranny, zapada w śpiączkę. Podłożył w nieznanym miejscu bombę, która ma wybuchnąć za sześć dni. By poznać lokalizację, Sean postanawia upodobnić się do Troya. Poddaje się operacji, podczas której zostaje mu przeszczepiona twarz kryminalisty. Gdy z powodzeniem odgrywa jego rolę, prawdziwy Troy budzi się w szpitalu. Jego ludzie zmuszają personel do przeprowadzenia kolejnej operacji plastycznej.

TVP 2, 21:50, Surogaci, thriller

Świat zmienił się nie do poznania. Ludzie utrzymują ze sobą kontakt jedynie za pośrednictwem robotów zwanych surogatami. Zostały one stworzone jako doskonalsze wersje ludzi. W tym świecie nie ma miejsca na przemoc. Twórcy robotów długo pracowali, by ją wyeliminować. Niespodziewanie, w tajemniczych okolicznościach ginie dwóch surogatów. Wkrótce zamordowani zostają także ludzie, których zastępowali. W tej sytuacji agent FBI, Tom Greer, zmuszony jest zająć się rozwiązaniem zagadki morderstw. Od niego zależy przyszłość nowego świata.

surogaci

TVN, 20:00, Gniew oceanu, film katastroficzny

Październik 1991. Wyjątkowo silny huragan nawiedził okolice Wysp Bermudzkich. Trzy ścierające się ze sobą fronty atmosferyczne wywołały prawie stumetrowe fale. Tymczasem nieświadomi zagrożenia rybacy wyruszają na łowiska. Wśród nich są też kapitan i załoga kutra `Andrea Gail`. Od dawna nie mieli tak bogatych połowów. Szybko orientują się, że grozi im śmiertelne niebezpieczeństwo. Na powrót jest już jednak za późno.

Polsat, 21:55, Ryś, komedia

Prezesowi KS Tęcza, Ryszardowi Ochódzkiemu, depcze po piętach szef mafii, `Kreda`, żądający zwrotu dwóch milionów euro. Sekretarka prezesa, Maria Wafel, przypomina zwierzchnikowi o zakupionej przed laty ziemi nad Wigrami, wartej fortunę. Radzi sprzedać grunty i pozbyć się długów. Jednak Ochódzki nie chce rozstawać się z majątkiem. Postanawia pozyskać pieniądze drogą oszustwa. Pomaga mu w tym prezes banku, Koziczek. Uciekający z pieniędzmi prezes Ochódzki znajduje schronienie w łóżku żony komendanta policji w Suwałkach.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie