Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
30.12.2013

TVP 1, 20:20, Nie ma róży bez ognia, komedia

Czasy PRL. Janek i Wanda zajmują maleńki pokoik w starej willi. Pozostałe pomieszczenia zamienione zostały na hałaśliwe biura, małżonków męczy brak spokoju. Pewnego dnia spełnia się ich marzenie: otrzymują przydział na nowe mieszkanie. Okazuje się jednak, że w lokalu zadomowił się już były mąż Wandy, Jerzy. Janek stara się więc znaleźć sposób na pozbycie się intruza. Niestety, każdy z pomysłów, który ma pomóc rozwiązać kłopotliwą sytuację, obraca się przeciwko niemu. W wymarzonym m-3 pojawia się coraz więcej lokatorów.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1037

Kasia interweniuje u nieuczciwego wykonawcy remontu piwnic, odnosi pierwszy sukces jako przewodnicząca zarządu wspólnoty. Decyduje się także dać Anicie drugą szansę i przyjąć ją do pracy. Lidka uważa, że będzie tego żałowała. Marek przyznaje się Marii, że Nina, jego szefowa, była jego dziewczyną. Pyrka nie potrafi ukryć zazdrości. W pracy Marek poznaje Witka, syna Niny. Ludmiła zaczyna udzielać korepetycji z języka angielskiego. Jednym z jej uczniów jest Filip, młody, przystojny chłopak. Kostek robi się o niego zazdrosny.

TVP 2, 20:45, M jak miłość, odc. 1029

Marcin jedzie do Lipnicy do sklepu Marka. Wyznaje Jance, że zakochał się od pierwszego wejrzenia. Błaga, by nowa znajoma pomogła mu odnaleźć dziewczynę z jego snów. W Warszawie matka Chodakowskiego, Aleksandra, odwiedza go i prosi, by razem z nią zaczął poszukiwania zaginionego brata. Michał przylatuje do Polski, próbuje skontaktować się z Tomkiem. Małgosia wyznaje mężowi przez telefon, że popełniła wielki błąd. Łukasz zabiera córkę Wiktora, Karolinę, na wycieczkę za miasto na motocyklach. W drodze powrotnej mają wypadek.

telefon

TVN, 20:00, Jeniec: Jak daleko nogi poniosą, dramat wojenny

Po II wojnie światowej niemiecki żołnierz Klemens Forell zostaje zesłany na 25 lat do obozu pracy na Syberii. Po czterech latach udaje mu się uciec. Forell pragnie za wszelką cenę dotrzeć do swoich bliskich. Trzy lata zajmuje mu przebycie 14 tysięcy kilometrów przez nieprzyjazną i niemal bezludną Syberię, gdzie nieustannie jest narażony na niebezpieczeństwo ze strony ludzi i zwierząt. Pomagają mu myśliwi i rdzenni mieszkańcy. Śladem zbiega podąża pościg kierowany przez Kamieniewa. Tymczasem Forell zmierza ku Turcji.

Polsat, 22:45, Telefon, thriller

Stu Shepard jest aroganckim specjalistą od spraw reklamy, który odnosi sukcesy, manipulując ludźmi. Jego życie zmienia się, gdy odbiera on telefon w budce na jednej z nowojorskich ulic. Tajemniczy rozmówca grozi, że jeśli Stu się rozłączy, zginie. Na poparcie swych słów snajper zabija stojącego obok mężczyznę. Policja otacza budkę telefoniczną, sądząc, że to Stu jest mordercą. Kapitan Ramey usiłuje przekonać mężczyznę, aby się poddał. Tymczasem rozmówca żąda od Stu, aby wyznał publicznie prawdę o niewierności wobec żony.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo