Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Oto streszczenia najciekawszych filmów!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
27.12.2013

TVP 1, 22:15, Ręka nad kołyską, thriller psychologiczny

Lekarz oskarżony o molestowanie seksualne pacjentów popełnia samobójstwo, a jego majątek zostaje zabezpieczony na poczet odszkodowań, których domagają się poszkodowane. W wyniku szoku wdowa po nim traci mające przyjść na świat dziecko. Dowiaduje się też, że nie będzie mogła mieć więcej dzieci. Wiedziona żądzą zemsty, postanawia odszukać kobietę odpowiedzialną za śmierć męża. Zatrudnia się jako niania do dziecka w domu byłej pacjentki, zdobywa jej sympatię i zaufanie. Niepostrzeżenie zamienia rodzinne szczęście w koszmar.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1036

Patrycja wyrzuca Dawida z domu. Zrywa także kontakty zawodowe z Tiną. Pocieszenia szuka w towarzystwie Huberta. Załamany ostatnimi wydarzeniami Władek postanawia zwolnić się z pracy. Taką samą decyzję podejmują Zbyszko i Juliusz, którzy wręczają Cieślakowi wypowiedzenia. Jeszcze raz przepraszają go za swoje zachowanie, proszą, by nie odchodził z Biomeru. Kostek wynajmuje detektywa, który ma śledzić Jacka i Radka. Ludmiła oznajmia mężowi, że znudziła się jej rola matki i pani domu - chce wrócić do pracy.

TVP 2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 109

Kacper opowiada rodzicom o nowym nauczycielu. Tomek wyprowadza się. Ludwik planuje, jak urządzić wolny pokój. Kacper i Kuba kłócą się, który z nich ma ładniejsze ubrania. Natalia przychodzi z pracy zdenerwowana, bo w pralni zniszczono jej ulubiony płaszcz. Kacper i Zosia wymyślają sprytny sposób na odrabianie lekcji. Kuba jedzie na działkę do nowej dziewczyny. Podczas gdy Kacper wychodzi na imprezę, Tomek rozmawia z rodzicami o wychowaniu i dyscyplinie.

zielona mila

TVN, 20:00, Zielona mila, dramat psychologiczny

Pensjonariusz domu starców, Paul Edgecomb, ogląda w telewizji przedwojenny film. Obraz przywołuje w nim odległe wspomnienia, z których zwierza się przyjaciółce. W 1935 r. mężczyzna pracował w jednym z więzień na południu Stanów Zjednoczonych jako strażnik czwórki morderców czekających na karę śmierci. Przyszło mu odprowadzać skazanych do sali, gdzie odbywały się egzekucje. Jednym z więźniów był czarnoskóry John Coffey, który został skazany za zamordowanie dwóch dziewcząt.

Polsat, 22:10, Człowiek widmo, thriller

Grupa naukowców kierowana przez genialnego Sebastiana Caine`a po wielu latach poszukiwań odkrywa substancję, za pomocą której można stać się niewidzialnym. Po doświadczeniach naukowych na zwierzętach Caine postanawia sam poddać się eksperymentowi. Przedsięwzięcie się udaje. Wkrótce okazuje się, że substancja nie tylko uczyniła go niewidzialnym, ale także zmieniła jego osobowość. Mężczyzna zyskuje wielką siłę fizyczną, ale z czasem staje się agresywny i nieobliczalny. Jest też coraz bardziej zazdrosny o byłą dziewczynę Lindę McKay.

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2013 01:14
oooooooooooo tak Zielona Mila :""
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2013 00:45
zawsze płaczę na filmie "Zielona Mila"- piękny film...
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie