Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Zobacz, jakie filmy stacje telewizyjne proponują na dzisiejszy wieczór!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
25.12.2013

TVP 1, 20:25, Pan Wołodyjowski, film historyczny

Zagłoba doprowadza do tego, że Michał Wołodyjowski opuszcza klasztor. Na leśnej drodze spotykają siostrę Michała, która ma pod opieką dwie panny - Krzysię i Basię. Wołodyjowski zabiera je do domu Ketlinga. Michał zakochuje się w Krzysi i zaręcza się z nią. Gdy wraca Ketling, sprawy komplikują się - on również zakochuje się w dziewczynie. Krzysia odwzajemnia jego uczucia. Michał nie chce stać na drodze do ich szczęścia. Zakochana w nim Basia oświadcza mu się i zostaje jego żoną. Wkrótce Wołodyjowski zostaje komendantem stanicy w Chreptiowie.

TVP 2, 20:05, Narzeczony mimo woli, komedia romantyczna

Margaret grozi deportacja, więc musi szybko wziąć z kimś ślub. Postanawia zaszantażować swojego asystenta.

TVN, 20:00, Za jakie grzechy, komedia romantyczna

Ambitna i pełna energii Lucy Hill uwielbia życie na pełnych obrotach i nie wyobraża sobie funkcjonowania dającej jej wiele satysfakcji pracy w Miami. Bardziej niż na przyjaźniach zależy jej na posiadaniu luksusowego samochodu i szafy pełnej butów. Kolejne zlecenie służbowe zmusza ją do przeniesienia się z ukochanej Florydy do cichego miasteczka w Minnesocie. Kiedy nawiązuje kontakty z jego mieszkańcami, odkrywa, że w życiu są ważniejsze rzeczy od kariery zawodowej i zarabiania pieniędzy. Wkrótce poznaje przystojnego Teda Mitchella.

Narzeczony mimo woli

Polsat, 20:05, Kevin sam w domu, komedia

Ośmioletni chłopak, w wyniku zamieszania, zostaje sam w domu na Boże Narodzenie i przyjdzie mu się zmierzyć ze złodziejami.

Polsat, 22:10, Spider-Man, film SF

Peter Parker, zwyczajny, choć nieco fajtłapowaty nastolatek, nie cieszy się popularnością w szkole. Mieszka u wujostwa w Nowym Jorku, od lat skrycie podkochuje się w ślicznej Mary Jane. Pod wpływem ukąszenia przez napromieniowanego pająka, staje się superbohaterem. Kiedy jego ukochany wuj zostaje brutalnie zamordowany przez włamywaczy, Peter przysięga sobie, że użyje swoich ponadnaturalnych sił, aby pomścić jego śmierć. Znany jako Spider-Man, rozpoczyna walkę ze światem zbrodni, co doprowadza go do konfliktu ze złowrogim Zielonym Goblinem.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie