Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Spędź piątkowe popołudnie w gronie serialowych i filmowych bohaterów!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
23.12.2013

TVP 1, 20:25, Vabank, komedia kryminalna

Warszawa, lata trzydzieste XX wieku. Henryk Kwinto, doświadczony kasiarz, a w wolnych chwilach muzyk, po wyjściu z więzienia mści się na Kramerze, właścicielu banku. Przed laty bankier brał udział w prowokacji, dzięki której policja aresztowała Kwintę. Kramer odpowiedzialny jest też za śmierć przyjaciela kasiarza. Dyrektor banku prowadzi wystawne, obfitujące w uciechy życie, po staremu nie stroniąc od łotrostw, dbając przy tym o własne alibi. Z pomocą Duńczyka Kwinto organizuje napad na bank Kramera.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1034

Kostek i Ludmiła odkrywają, że Zuzanna zniknęła, a wraz z nią zawartość opakowania tabletek nasennych. Patrycja pomaga Tinie w zabraniu jej rzeczy od Kuby. Dziewczyna musi zostać u niej i Dawida do czasu, aż zwolni się mieszkanie ich kolegi. Między Tiną i Dawidem znów dochodzi do pocałunku. Na zebraniu wspólnoty mieszkaniowej Kasi udaje się wywalczyć mniejszą podwyżkę czynszu. Po odwołaniu Jaworskiego Górka zostaje przewodniczącym zarządu.

TVP 2, 20:40, M jak miłość, odc. 1027

Marcin wraz z ojcem odwiedzają Aleksandrę w szpitalu. Obrażenia matki nie są poważne. Ranna postanawia wyznać synowi tajemnicę. Barbara odwiedza rodzinę w Warszawie, odkrywa, że Piotrek wyprowadził się z domu. Zdenerwowana seniorka jedzie do kancelarii, by dać wnukowi burę. Kinga jest osłabiona, coraz gorzej się czuje. Gdy wraca z zakupami do domu, mdleje na ulicy. Robert odwołuje w kancelarii skargę na Zduńskiego, ale nie rezygnuje z zemsty. Spotyka się z atrakcyjną znajomą, której zleca, by zdobyła kompromitujące Piotrka materiały.

m jak miłość

TVN, 23:45, Pamiętniki wampirów, odc. 9 (sezon 2)

Elena naraża się na niebezpieczeństwo, szukając prawdy o przeszłości Katherine oraz sprawdzając, co może przynieść przyszłość. Wiedząc, że Stefan nigdy nie zgodziłby się na jej plan, Elena każe Caroline przysiąc, że dochowa tajemnicy. Damon wykorzystuje nowego powiernika, by przekonać się, do czego służy i jak silny jest kamień księżycowy. Jeremy i Bonnie poznają nowego ucznia, Luca Martina, który szybko zdobywa względy Bonnie.

TV Puls, 20:00, Rycerze z Szanghaju, komedia sensacyjna

Schyłek XIX w. Chińczyk Chon Wang jest szanowanym szeryfem miasteczka Carson City w Nevadzie. Tymczasem w Chinach brytyjski arystokrata lord Rathbone i jego płatni zabójcy kradną cesarską pieczęć i mordują ojca Wanga. Nie ufając wymiarowi sprawiedliwości, Chon postanawia na własną rękę odnaleźć zabójcę. Razem z przyjacielem, Royem O`Bannonem, wyrusza do Anglii w poszukiwaniu mordercy i skradzionej pieczęci cesarskiej.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2013 00:27
"Spędź piątkowe popołudnie..." Uuu ktoś tu nie lubi poniedziałku i bardzo tęskni za piątkiem :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie