Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Spędź piątkowe popołudnie w gronie serialowych i filmowych bohaterów!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
20.12.2013

TVP 1, 20:25, Hrabia Monte Christo, film przygodowy

Francja początków XIX wieku. Przyjaciele i rywale, Edmond Dantes i Fernand Mondego, są zakochani w Mercedes Iguanadzie, którą uczucie skłania ku Edmondowi. W czasie jednej z morskich podróży trafiają na wyspę, na której jest więziony Napoleon Bonaparte. Ten wręcza Edmondowi list, prosząc o dostarczenie go zaufanej osobie. Pozornie niewinna przysługa staje się pretekstem do oskarżenia młodego mężczyzny o zdradę stanu i zesłania do ciężkiego więzienia w zamku If. Wkrótce Dantes powraca jako hrabia Monte Christo, aby się zemścić.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1033

Tina czuje się skrępowana po pocałunku z Dawidem. Postanawia się wyprowadzić od niego i Patrycji. Kuba nie daje spokoju byłej dziewczynie, wszelkimi sposobami próbuje ją odzyskać. Gdy Tina daje mu do zrozumienia, że to koniec ich związku, staje się agresywny. Kostek jest załamany postępowaniem Zuzy - urządza córce awanturę. Edyta zabiera dziewczynę do siebie. Zuza postanawia zażyć pigułki, które dostała od Kseni. Dąbrowski i Chowański składają Marcie propozycję wspólnego spędzenia weekendu.

TVP 2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 108

Natalia i Magda próbują oderwać Tomka od telefonu. Zosia i Janek odwiedzają Kacpra. Dziewczyna próbuje wzbudzić w nim zazdrość. W rodzinie wybucha kłótnia o to, jaki film obejrzeć. Natalia przez przypadek słyszy, że Bolo zachwala jej wygląd. Czuje się niezręcznie, gdy zostaje z kolegą syna sam na sam. Ludwik próbuje zrobić wiatrak dla Kacpra. Natalia mu przeszkadza.

swiąteczna gorączka

TVN, 21:55, Władca Pierścieni: Powrót Króla, film fantastyczny

Zbliża się czas ostatecznej bitwy o losy świata. Mieszkańcy krain Śródziemia muszą zmierzyć się z armią Saurona. Gandalf próbuje zgromadzić rozproszone wojska Gondoru, które dzielnie stawiają czoła legionom orków, ale ich siły są niewystarczające. Ludzkość nigdy nie potrzebowała króla bardziej niż teraz. Aragorn chce wypełnić przeznaczenie i sięgnąć po należny mu z urodzenia tytuł. Frodo i Sam desperacko podążają w głąb Mordoru, aby zniszczyć Jedyny Pierścień. Tuż za nimi skrada się Gollum, który nie przestaje pożądać klejnotu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1806

Mikser z niechęcią podejmuje się pracy modela w szkole plastycznej. Pozowanie nago przed grupą studentek sprawia mu dużo trudności. Samopoczucie poprawia mu się, gdy wśród uczennic dostrzega on niezwykle atrakcyjną Martynę. Artur dowiaduje się, że Wroński zdradził go, ponieważ był szantażowany przez Ułańską. Prosi Filipa o zdobycie pewnych dokumentów, które ma szantażystka. Miłosz i Patrycja przypadkowo spotykają się w mieście. Dochodzi do porozumienia pomiędzy Arturem i Kingą.

Polsat, 20:10, Świąteczna gorączka, komedia

Howard Langston bardzo kocha rodzinę, lecz obowiązki zawodowe pochłaniają go tak bardzo, że nie poświęca jej wystarczającego czasu i uwagi. W ostatniej chwili przypomina sobie, że obiecał synkowi na Gwiazdkę zabawkę - popularnego Turbo Mana. Sklepy oblężone są przez tłumy kupujących, a Turbo Man jest nieosiągalny. Podczas szaleńczej wędrówki po mieście Howarda prześladuje listonosz, który także zdecydowany jest na wszystko, aby zdobyć Turbo Mana dla własnego syna. Wyścig z czasem przeradza się w wojnę dwóch zdeterminowanych ojców.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie