Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Co nowego wydarzy się w `Pierwszej miłości` i innych serialach?
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
19.12.2013

TVP 1, 22:25, Wożąc panią Daisy, komediodramat

72-letnia Daisy jest bogatą, zrzędliwą Żydówką. Od dawna sprawia kłopoty najbliższym. Nie znajduje wspólnego języka z synem, Boolie`m, który mimo ciągłych scysji nie zrywa kontaktów z matką. Kupuje jej samochód i kategorycznie nalega, aby zgodziła się na zatrudnienie kierowcy, Murzyna Hoke`a Colburna. Początkowa niechęć do czarnego mężczyzny z czasem przeradza się w szczerą przyjaźń. Przez wiele lat łączy ich specyficzna więź. Kiedy syn oddaje matkę do domu opieki, jedynym bliskim towarzyszem starszej pani jest właśnie Hoke.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1032

Alek pakuje się przed wyjazdem do Berlina. Mówi, że w trakcie jego nieobecności Iwona będzie mogła bez ograniczeń spotykać się ze Świderskim. Dziewczyna jest oburzona jego insynuacjami. Między małżonkami dochodzi do kłótni. Tina i Dawid zbliżają się do siebie. Chłopak wyznaje, że nie może zapomnieć o ich pocałunku. W trakcie wspólnego gotowania zaczynają się całować. W tym momencie Patrycja wraca do domu. Stefan, Waleria i pracownicy klubu fitness jednoczą siły, by pomóc Kasi w walce o utrzymanie lokalu. Jaworski nadal uprzykrza Górce życie.

TVP 2, 20:40, Taxi IV, komedia sensacyjna

W marsylskim areszcie przebywa poszukiwany w całej Europie belgijski kryminalista. Ma być przewieziony do więzienia w Kongo. Tymczasem naiwny policjant Emilien puszcza wolno przestępcę, który podaje się za niższego rangą urzędnika belgijskiej ambasady. Funkcjonariusz przypłaca błąd zwolnieniem z pracy. Jednak z pomocą przychodzi mu przyjaciel, właściciel tuningowanej taksówki, Daniel. Zawozi bandytę pod wskazany adres i wyjawia Emilienowi miejsce pobytu Belga. Przyjaciele z pomocą szwedzkiej policjantki trafiają na trop mafiosów.

12 mężczyzn z kalendarza

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1843

Smolny zostaje dyrektorem generalnym wydawnictwa Basi i Kingi. Basia ma mieszane uczucia, a Kinga składa wypowiedzenie. Tadeusz chwali się Ziębom, że wyjeżdża w podróż do Australii. Maria podziwia jego umiejętności w inwestowaniu pieniędzy. Włodek jest zazdrosny i zły na żonę, że chce ryzykować ich oszczędności. Igor wraca do pracy, gdzie czeka na niego mnóstwo zaległych spraw. Nowak liczy na szybki powrót redaktora naczelnego, by móc więcej czasu poświęcić córeczce.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1805

Mikser jako ostatni dowiaduje się o romansie Dagi i Szymona. Chcąc poprawić złe samopoczucie przyjaciela, `Kaśka` załatwia mu pracę modela w szkole plastycznej. Emilka przeżywa trudny okres. Gangster Rączka i jego ludzie niespodziewanie udzielają jej pomocy. Artur postanawia odnaleźć Wrońskiego, zanim zdąży on uciec za granicę z jego majątkiem. Adwokat zostaje schwytany na gorącym uczynku i przyznaje, że działał na zlecenie Ułańskiej.

Polsat, 20:00, 12 mężczyzn z kalendarza, komedia romantyczna

Nowy Jork żyje atmosferą zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. E.J. Baxter nie ma jednak powodów do radości. Podczas świątecznego przyjęcia w pracy traci dochodową posadę i narzeczonego. Wskutek interwencji byłego szefa dziewczyna nie może znaleźć zatrudnienia w całym mieście. Ostatecznie trafia więc do prowincjonalnej miejscowości Kalispell w stanie Montana. Usiłuje pomóc miejscowej stacji ratowniczej, stojącej w obliczu ruiny. Wpada na pomysł wyprodukowania kalendarza z aktami ratowników.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Podpis... (Ocena: 5) 19.12.2013 10:28
12 mężczyzn z kalendarza - mega sympatyczny film :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie