Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
18.12.2013

TVP 1, 20:25, Góra Dantego, film katastroficzny

Góra Dantego to miasteczko leżące u stóp uśpionego od lat wulkanu. Mieszkańcy do tego stopnia zapomnieli o zagrożeniu ze strony krateru, że ten region uznano za jedno z najpopularniejszych miejsc przeprowadzek w USA. Miejscowością kieruje pani burmistrz Rachel Wando. Wkrótce ma podpisać bardzo korzystny dla miasta kontrakt. Najpierw jednak trzeba wydać ekspertyzę. Wulkanolog Harry Dalton orientuje się, że rzekomo wygasły wulkan w każdej chwili grozi wybuchem. Dodatkowe badania tego nie potwierdzają, ale sytuacja szybko się zmienia.

 

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1031

Natalia robi Irkowi wymówki w związku ze słabymi ocenami. Chłopak okłamuje ją, że idzie do biblioteki, tymczasem spędza popołudnie w towarzystwie Liliany. Zwoleńska odkrywa prawdę. W szpitalu Pyrkowie oczekują na wybudzenie Teresy ze śpiączki. Juliusz i Zbyszko muszą podjąć decyzję, po czyjej stronie się opowiedzą - po stronie Władka, szefa i przyjaciela, czy Wareckiego, który ich szantażuje i zmusza do skompromitowania Cieślaka.

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 542

Wiktoria wciąż ma problemy psychiczne. Unika sali operacyjnej, co niepokoi Sambora oraz Trettera. W szpitalu pojawia się Leszek, naukowiec, który interesuje się badaniami nad nowym lekiem. Mężczyzna szuka doktor Consalidy. Zdradza lekarce, że pracował nad substancją identyczną jak ta, którą wynalazł Falkowicz. Agata niepokoi się o jednego z pacjentów instytutu, Olafa. Chłopak nie przychodzi na badania kontrolne, a jego stan nagle się pogarsza. W końcu chory trafia na oddział, a Woźnicka kolejny raz walczy o jego życie.

 Zakonnica w przebraniu

TVP 2, 21:50, Zakonnica w przebraniu II, komedia

Piosenkarka Deloris zostaje nauczycielką muzyki w szkole prowadzonej przez siostry zakonne w jednej z najgorszych dzielnic Reno. Udaje jej się przełamać niechęć uczniów, którzy uważali lekcje muzyki za niepotrzebne, a nawet zwerbować ich do chóru szkolnego. Nawet najbardziej niechętna zajęciom Rita, która przejawia talent śpiewaczy, w końcu przyłącza się do chóru. Tymczasem wychodzi na jaw, że szkoła ma zostać zamknięta. Siostry postanawiają zgłosić chór do udziału w konkursie stanowym. Od wyniku rywalizacji zależą losy szkoły.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1842

Po kilku dniach nieobecności Zuza odwiedza Ulę. Okazuje się, że dziewczynka pobiła koleżankę, która twierdziła, że Hofferowie już do niej nie przyjdą. Podczas rozmowy z pracownicą ośrodka Zuza dowiaduje się, że Ula wkrótce będzie mogła z nimi zamieszkać. Jerzy poważnie myśli o kupnie wiejskiego domu, w którym niedawno gościł. Maks i Zdybicka składają ofertę budowy kompleksu sportowego. Ilona proponuje młodemu Brzozowskiemu, by wspólnie to uczcili. Bogdan pyta syna, czy jest zakochany w nauczycielce. Jarek zaprzecza.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1802

Filip nie potrafi zaakceptować planu odkupienia cennego znaczka, bo Wroński jest zamieszany w sprawę. W trudnej sytuacji może liczyć na wsparcie Beaty. Tymczasem Malwina zarzuca niewinnej Emilce, że nadużywa władzy, co udowodniła, wykupując razem z ojcem wszystkie miejsca na cmentarzu. Emilka jest nieświadoma tego, że Marian rozpoczął już handel ostatnimi kwaterami. W dodatku planuje przeprowadzenie licytacji wśród zainteresowanych zakupem miejsc na cmentarzu mieszkańców Wadlewa. Nikola dostaje pracę w wydawnictwie.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie