Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Dzisiaj sporo thrillerów!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
17.12.2013

TVP 1, 20:25, Przebudzenie, thriller

Młody milioner Clayton Beresford spotyka się z Samanthą Lockwood, ale boi się powiedzieć o związku matce, Lilith. Cierpi na chorobę serca i czeka na przeszczep. Do transplantacji przygotowuje go przyjaciel, doktor Jack Harper. Wkrótce Clay bierze ślub z Samanthą. Po ceremonii dowiadują się, że znaleziono dawcę. Nowożeńcy natychmiast jadą do kliniki. Na miejscu Harper wraz z zespołem przystępują do operacji. Po przyjęciu narkozy Clay stwierdza, że wciąż słyszy głosy otaczających go ludzi. Dociera do niego, że uknuto spisek na jego życie.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1030

Fryderyk nie może znieść cierpienia chorej Teresy. Prosi Marię i Marka, by zabrali dzieci i nie przychodzili do szpitala. Kasia odkrywa, że firma Anity złożyła wspólnocie konkurencyjną ofertę na wynajem lokalu na klub fitness. Górka postanawia walczyć o klub, urządza z pracownikami naradę wojenną. Majka zrywa znajomość z Bartkiem. Wściekły z zazdrości o Dawida i Ricka Kuba urządza awanturę na planie teledysku Tiny.

TVP 2, 20:45, M jak Miłość, odc. 1026

Ala kupuje lokal obok bistro Za Rogiem, planuje otworzenie sklepu z artykułami dekoracyjnymi. Paweł bierze kilka dni urlopu, wyjeżdża na wieś, na biwak nad stawem. Mała Basia postanawia zrobić Zduńskiemu psikusa. Eryka decyduje się na powrót do USA. Dzień przed wylotem wybiera się nad rzekę, żeby popływać. Nagle zaczyna się topić. Marcin wraca do domu w Grabinie, gdzie czeka na niego Kasia. Dowiaduje się o wypadku matki.

TVN, 20:15, Na Wspólnej, odc. 1841

Igor postanawia zamieszkać z Julką w mieszkaniu Magdy. Uważa, że tu córeczka poczuje się bezpiecznie. Iza i Zdybicka muszą pilnie przygotować ofertę do przetargu. Tymczasem Jerzy, który miał się zająć Klementynką, nie wraca ze spotkania autorskiego. Okazuje się, że Dudek miał awarię samochodu i miło spędza czas w pięknym wiejskim domu. Bogdan zaprasza Jolę do opery. Borkowska z przyjemnością przyjmuje propozycję. Jarek podsłuchuje rozmowę Joli i Bogdana. Z rosnącym wzburzeniem słucha wyznań Borkowskiej.

Niebiańska plaża

TVN, 21:40, Władza absolutna, thriller

Luther Whitney, usiłując dokonać kradzieży w luksusowej rezydencji polityka Waltera Sullivana, musiał ukryć się za weneckim lustrem. Jest świadkiem schadzki żony Sullivana i prezydenta USA. Mężczyzna bije kochankę, usiłuje ją zgwałcić i udusić. Kiedy kobieta w obronie własnej wyciąga nóż, wywiązuje się szamotanina. Wtedy do sypialni wpadają dwaj agenci i zabijają kobietę. Wkrótce złodziej stwierdza, że media podały zupełnie inną wersję wydarzeń, których był świadkiem. Według środków masowego przekazu sprawcą mordu był włamywacz.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1803

Szymon i Daga, mimo upojnej nocy spędzonej razem, bezustannie się kłócą. Bezskutecznie starają się ukryć przed znajomymi prawdę o wzajemnej relacji. Wroński z Filipem finalizują transakcję zakupu znaczków od nowego klienta. Śmiałek prosi Paulinę o pomoc w licytacji ostatnich kwater na cmentarzu. Niespodziewanie Emilka przekazuje mieszkańcom Wadlewa informację o możliwości powiększenia powierzchni obecnego cmentarza.

Polsat, 22:50, Niebiańska plaża, thriller

Amerykanin Richard, marząc o przeżyciu prawdziwej przygody, postanawia wyruszyć w podróż do Tajlandii. W obskurnym hotelu w Bangkoku poznaje młodego Szkota, w przeddzień jego samobójczej śmierci. Chłopak pokazuje Richardowi mapę, na której zaznaczony jest szlak prowadzący na tajemniczą wyspę, gdzie rzekomo istnieje prawdziwy raj. Zaintrygowany Richard wyrusza na poszukiwanie `niebiańskiej plaży` w towarzystwie przygodnie poznanej pary Francuzów.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie