Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Streszczenia Twoich ulubionych seriali.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
16.12.2013

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1029

Zastraszona przez Ksenię Zuza mówi rodzicom, że zmyśliła historię o gwałcie. Wycofuje też zeznania na policji. Kostek jest rozczarowany postępowaniem córki, daje jej to odczuć. Marek rozpoczyna pracę w firmie informatycznej ESC. Okazuje się, że prezes firmy, Nina Elsner, to była narzeczona Złotego. Stan Teresy pogarsza się. Magda dowiaduje się, że Tomek został aresztowany za kradzież i handel narkotykami z policyjnego magazynu. Irek jest coraz bardziej zafascynowany Lilianą. Natalia nie potrafi ukryć zazdrości.

TVP 2, 20:40, M jak miłość, odc. 1025

Kasia sprzecza się z Marcinem. Chodakowski wpada w panikę na każdą wzmiankę o ślubie. Dziewczyna wychodzi z domu. Krystian cały czas obserwuje Kasię. Gdy zostaje sama, rusza jej śladem. Marek spotyka się z Michałem. Zauważa zdjęcie Małgosi w tablecie kuzyna. Agnieszka informuje Tomka, że Paulina jest głównym świadkiem w sprawie przeciwko mafii. Dochodzi do tragedii - auto Pauliny wylatuje w powietrze. Anna robi Uli wymówki w związku z nadużyciem alkoholu. Dziewczyna nie widzi niczego niewłaściwego w wypiciu kilku drinków.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1840

Nadchodzi dzień pogrzebu Magdy. Jej rodzice proponują Igorowi, by Julka z nimi zamieszkała. Maks sprawdza dokumentację przetargu w urzędzie w Poręcie. Tymczasem Iza spotyka się ze Zdybicką, by omówić umowę o współpracę ich firm. Maks pojawia się nieoczekiwanie w chwili, gdy Brzozowska zamierza podpisać dokument. Zabrania mamie podpisania umowy. Borkowska obiecuje Jarkowi przyjść na jego pierwszy koncert. Po wywiadówce nauczycielka idzie na kawę z Bogdanem. Jarek dowiaduje się, że tata spędził kolejny wieczór z jego wychowawczynią.

na wspólnej

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1802

Filip nie potrafi zaakceptować planu odkupienia cennego znaczka, bo Wroński jest zamieszany w sprawę. W trudnej sytuacji może liczyć na wsparcie Beaty. Tymczasem Malwina zarzuca niewinnej Emilce, że nadużywa władzy, co udowodniła, wykupując razem z ojcem wszystkie miejsca na cmentarzu. Emilka jest nieświadoma tego, że Marian rozpoczął już handel ostatnimi kwaterami. W dodatku planuje przeprowadzenie licytacji wśród zainteresowanych zakupem miejsc na cmentarzu mieszkańców Wadlewa. Nikola dostaje pracę w wydawnictwie.

Polsat, 22:15, Nożownik, thriller

Uzależniony od zabijania żołnierz amerykańskich oddziałów specjalnych, Aaron Hallam, znajduje schronienie w lasach Oregonu. Wkrótce na tym terenie zostaje zamordowanych czterech myśliwych. Sprawę przejmuje FBI, ale pracownicy agencji są bezradni w pojedynku z wyszkolonym mordercą. Jedyną osobą mogącą go powstrzymać jest jego były przełożony L.T. Bonham. Emerytowanemu trenerowi żołnierzy sił specjalnych i prowadzącej sprawę agentce Abby Durrell udaje się złapać przestępcę, lecz ten ucieka w trakcie transportu. Bonham wraca do lasu, by go złapać.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie