Filmowy przewodnik weekendowy

Oto najciekawsze propozycje filmowe na sobotę i niedzielę!
Filmowy przewodnik weekendowy
14.12.2013

Sobota, TVP 2, 22:15, Hannibal, thriller

Milioner Mason Verger informuje FBI, że chce przekazać na ręce Clarice Starling materiały, które mogą pomóc w schwytaniu Hannibala Lectera. Przed laty Verger został przez niego potwornie okaleczony. Teraz żyje tylko chęcią krwawego odwetu na doktorze. Agentka Starling ma posłużyć do wywabienia Lectera z kryjówki. Inspektor Pazzi wpada na trop Hannibala. Funkcjonariusz postanawia sprzedać tę informację Vergerowi. Ten stawia jednak warunek - Pazzi dostanie 3 miliony dolarów, jeśli dostarczy odcisk palca domniemanego Lectera.

Sobota, TVN, 20:00, Znów mam 17 lat, komedia

Mike O`Donnell jest sfrustrowanym mężczyzną w średnim wieku. Jego małżeństwo przeżywa kryzys, nie potrafi on nawiązać kontaktu z dorastającymi dziećmi, a praca nie daje mu satysfakcji. Coraz częściej żałuje decyzji, którą podjął w ostatniej klasie liceum - zamiast kontynuować karierę sportową, postanowił na stałe związać się z dziewczyną. Pewnego dnia ratując życie tajemniczemu mężczyźnie, wpada do rzeki. Po wypadku okazuje się, że znów ma siedemnaście lat. Mike postanawia wrócić do szkoły i na nowo pokierować życiem.

Sobota, TVN, 22:10, Dzień dobry TV, komedia

Młoda producentka telewizyjna, Becky Fuller, otrzymuje niepowtarzalną propozycję pracy w Nowym Jorku nad porannym programem. To, co wydawało się znakomitą okazją, wkrótce okazuje się spędzającym sen z powiek koszmarem, ponieważ para prowadzących, zarozumiały Mike oraz wygadana Colleen, wypowiedziała sobie otwartą wojnę. Aby zachować posadę, Becky musi dołożyć wszelkich sił, by zamienić konflikt prezenterów w dające się oglądać widowisko.

Pretty Woman

Sobota, Polsat, 22:10, Haker, komedia sensacyjna

Współczesna Warszawa. Marcin Makowski, sierota mieszkający w internacie i geniusz komputerowy, oraz jego przyjaciel Adam Nowak zwany `Turbo` mają wspólną pasję - łamanie zabezpieczeń komputerowych. Marcin marzy o studiowaniu na najlepszej uczelni technicznej na świecie. Dla Turbo najważniejsze są pieniądze i atrakcyjne dziewczyny. Na trop zdolnych hakerów wpada skorumpowany oficer CBŚ, Burza, dla którego pracuje gangster Kosa. Burza postanawia wykorzystać zdolności młodzieńców do własnych celów.

Niedziela, TVP 1, 21:45, Pretty Woman, komedia romantyczna

Współczesna amerykańska bajka o Kopciuszku, która stała się wydarzeniem sezonu i wielkim przebojem kasowym na całym świecie, przynosząc producentom milionowe zyski. Vivian Ward, dziewczyna lekkich obyczajów, pewnego dnia spotyka przystojnego i bogatego biznesmena. Edward Lewis, który właśnie rozstał się z sympatią, przyjechał do Los Angeles w sprawach służbowych. Milioner jest zauroczony wrażliwą, delikatną i naiwną Vivian. Proponuje jej posadę damy do towarzystwa na czas pobytu w Los Angeles.

Niedziela, TVN, 20:00, Ocean strachu II, thriller

Szóstka przyjaciół wypływa jachtem w morze, by świętować urodziny jednego z nich. Zabawa kończy się wspólną kąpielą. Na pokładzie zostaje tylko małżeństwo, Amy i James, oraz ich córeczka. Choć Amy boi się wody, James wrzuca ją do morza i skacze za nią. Wtedy okazuje się, że nie wywiesili za burtę drabinki, po której mogliby wejść na jacht, na którym zostało śpiące niemowlę. Z upływem czasu przyjaciele wpadają w panikę, która uniemożliwia podjęcie racjonalnych działań. Rozpoczyna się walka o życie.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo