Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Spędź piątkowy wieczór w towarzystwie serialowych i filmowych bohaterów!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
13.12.2013

TVP 1, 21:35, Pearl Harbor, dramat wojenny

Styczeń 1941. Amerykanie oglądają wojnę tylko w kronikach filmowych. Rafe i Danny, od dzieciństwa zafascynowani samolotami, służą jako piloci w amerykańskiej armii. Rafe nawiązuje romans z pielęgniarką, Evelyn. Wkrótce opuszcza ją. Wstępuje do elitarnego Orlego Szwadronu, by razem z innymi ochotnikami wziąć udział w powietrznej bitwie o Anglię. Podczas akcji jego samolot zostaje zestrzelony, a on sam uznany za zmarłego. Zrozpaczona dziewczyna znajduje pocieszenie u boku Danny`ego. Oboje zostają przeniesieni do bazy w Pearl Harbor na Hawajach.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1028

Jeleniowie cieszą się, że gwałciciele trafili do więzienia. Ludmiła odkrywa, że Kostek na własną rękę planował zemstę na mężczyznach, a Edyta była wtajemniczona w sprawę. Kostek spędza popołudnie w towarzystwie Edyty. Ksenia nachodzi Zuzę. Robert próbuje wytłumaczyć Marcie, dlaczego bez jej wiedzy starał się o kredyt na wydawnictwo. Rozmowa przeradza się w sprzeczkę. Walawska mdleje w pracy. Dąbrowski otacza ją opieką. Budzi to zazdrość Chowańskiego. Jaworski informuje Kasię o podwyżce czynszu za wynajem lokalu na klub fitness.

TVP 2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 105

Boscy spędzają wakacje w Gdyni. Przez zepsutą zmywarkę i kłótnię o restaurację zamawiają tylko pizzę. Później zwiedzają centrum edukacji i surfują. Wybryki chłopców uniemożliwiają Natalii odpoczynek. Rodzice marzą o emeryturze nad morzem i śmieją się z dzieci, które wtedy będą zakopane w pieluchach i kredytach.

saga zmierzch

TVN, 20:00, Saga zmierzch: Przed świtem, film fantastyczny

Bella i Edward wyjeżdżają w podróż poślubną. Wkrótce Bella odkrywa, że jest w ciąży. Szczęśliwe zdarzenie wprowadza wiele zamieszania w życie młodych małżonków. Ciąża nie przebiega prawidłowo. Najbliżsi Belli zaczynają się zastanawiać, czy poczęcie jest dla niej najlepszym wyjściem.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1801

Sabina powoli dochodzi do siebie po okropnych przeżyciach. Prosi rodziców, aby wybaczyli siostrze, ale sama nie jest w stanie przebaczyć Natanowi romansu z Agatą. Łazanek przekazuje Śmiałkowi pogłoski o przypuszczalnym zamknięciu cmentarza w Wadlewie. Kinga wystawia Beatę i Filipa na próbę.

Polsat, 20:10, Fantastyczna czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera, film SF

W trakcie ekspedycji naukowej załoga statku kosmicznego ulega napromieniowaniu, które zmienia ich DNA. Po powrocie na Ziemię okazuje się, że dr Reed Richards może w dowolny sposób rozciągać i wyginać ciało, Sue Storm potrafi zdematerializować się, by stworzyć pole siłowe o wielkiej mocy, Johnny może pokryć się płomieniami i wystrzelić w powietrze, a Ben Grimm jest stworem obdarzonym wielką siłą. Gdy wysłannik z kosmosu, Srebrny Surfer, zapowiada, że Ziemia ma być unicestwiona, fantastyczna czwórka postanawia nie dopuścić do katastrofy.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2013 08:49
"Najbliżsi Belli zaczynają się zastanawiać, czy poczęcie jest dla niej najlepszym wyjściem."?! chyba poród, a nie poczęcie, debile! skoro ona jest w ciąży to poczęcie już było! kto to pisał, 10-latek?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie