Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Oto streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
11.12.2013

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1026

Pod wpływem namów matki Marta decyduje spotkać się z Robertem. Mężczyzna przeprasza ją za zdradę, wyznaje miłość, prosi o jeszcze jedną szansę. Majka nie odstępuje Bartka, towarzyszy chłopakowi w pracy. W poszukiwaniu siostry Kalina przychodzi do Górków. Informuje ich, że Majka uciekła z domu, na jaw wychodzą kłamstwa dziewczyny. Magda przyznaje się Krzysztofowi, że Tomek zasypuje ją SMS-ami. Mimo sprzeciwu partnera postanawia spotkać się z byłym chłopakiem. Podczas spotkania z Tomkiem Magda trafia w środek akcji policyjnej.

TVP 2, 20:45, Na dobre i na złe, odc. 541

Wiktoria spotyka w windzie Tadeusza, zgadza się porozmawiać z nim na osobności. Adam wzywa policję, szuka przyjaciółki w szpitalu. Do Leśnej Góry trafia patomorfolog Kinga, tym razem jako pacjentka. Okazuje się, że próbowała popełnić samobójstwo. Przemek z Zuzą zaglądają do szpitala. Zapała zaprasza dziewczynę do pokoju w hotelu. Gdy Przemek spędza namiętne chwile z Zuzą, do drzwi puka Ola. Krystyna pojawia się w gabinecie Hany. Kobieta szykuje się do terapii. Doktor Goldberg żąda, by partner pacjentki wykonał badanie płodności.

TVP 2, 21:45, Miłość na wybiegu, komedia romantyczna

Młoda dziewczyna, Julia, odnosi sukces jako modelka i zakochuje się w fotografie. Na jej nieszczęście, mężczyzną zainteresowana jest szefowa agencji modelek.

miłośc na wybiegu

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1838

Ada informuje Roztockich, że nie może zaopiekować się Kacperkiem. Kiedy Weronika odwiedza siostrę, okazuje się, że Ada została pobita. Igor rozpacza po śmieci Magdy. Jednakże dokłada starań, by troskliwie opiekować się Julką i zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa. Pewnego popołudnia Kazik wzywa Nowaka do szpitala. Przekazuje mu szokujące informacje. Ciastka wytwarzane przez Romana sprzedają się znakomicie. Sergiusz jest przerażony sprzedażą wyrobów cukierniczych z marihuaną.

TVN, 21:45, Suma wszystkich strachów, film sensacyjny

Młody analityk CIA Jack Ryan razem z dyrektorem CIA Billem Cabotem i ekspertami jedzie do Moskwy na spotkanie z Nemerojem - nowym prezydentem Rosji. Tymczasem w wyniku knowań Dresslera, którego celem jest doprowadzenie do wzajemnego wyniszczenia USA i Rosji, wybuchają dwie bomby nuklearne: jedna w Czeczenii, druga na stadionie w Baltimore. Amerykanie oskarżają Rosjan, a Rosjanie - Amerykanów. Świat staje w obliczu wojny.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1799

Wykorzystując wskazówki Michała, Natan planuje uratowanie Sabiny. Pędzi do opuszczonego domu skradzionym motocyklem. Lecz Agata wykorzystuje chwilę jego nieuwagi, obezwładnia go i zmusza do podzielenia losów Sabiny. Beata proponuje Filipowi udział w niezwykle intratnym przedsięwzięciu, ale były mąż nie jest tym zainteresowany. Nikola przeprowadza poważną rozmowę z Patrycją.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie