Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
10.12.2013

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1025

Marek wspiera załamanego chorobą żony Fryderyka. Spotyka się także z Sebastianem, który namawia go, by złożył aplikację na stanowisko programisty w firmie ECS. Anita odwiedza Kasię. Przeprasza koleżankę za sposób, w jaki się rozstały, gdy odchodziła z pracy. Ma dla Górki zaskakującą propozycję. Gdy Kasia ją odrzuca, Anita knuje przeciwko niej intrygę. Jeleniowie dostarczają na policję bieliznę Zuzy. Mają nadzieję, że materiał dowodowy przyspieszy działania śledczych. Radek i Jacek dowiadują się, że Zuzanna była na komisariacie.

TVP 2, 20:45, M jak miłość, odc. 1024

Paweł nadal spotyka się z Alą. Zaprasza dziewczynę do sypialni. Lubiński chce złożyć w kancelarii skargę na Piotrka. Kinga prosi, by z tego zrezygnował. Robert oczekuje, że dziewczyna spędzi z nim noc. Zduńska opowiada Pawłowi o swoich problemach. Brat namawia Piotrka, by wybaczył żonie. Prawnik decyduje się wrócić do domu. Na Deszczowej zauważa Kingę z Robertem. Andrzej robi żonie niespodziankę - organizuje wycieczkę na motorze do Grabiny. Eryka chce wyjechać z Polski. Janka zastanawia się nad pracą dla Marka.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1837

Magda umiera w wyniku odniesionych obrażeń. Igor musi o tym powiedzieć córeczce. Jarek przynosi polonistce do oceny utwór miłosny, który napisał. Chce zrobić wrażenie na nauczycielce. Pani Jola chwali jego tekst, lecz jednocześnie przypomina o wywiadówce. Iza zastanawia się, czy podjąć współpracę ze Zdybicką. Uważa, że konsorcjum z byłym wrogiem stwarza jedyną szansę na przetrwanie Bud-Maksu. Michał stanowczo jej to odradza, twierdząc, że Zdybicka jest oszustką. Grozi odejściem z firmy.

m jak miłość

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1798

Agata nieustannie opowiada siostrze o tym, że niebawem ją zabije. Sabinę ogarnia coraz większe przerażenie. Radek ma dość kapryśnych zachowań Patrycji. Beata jest zaskoczona, kiedy okazuje się, że nowym zajęciem jej byłego męża, Filipa, jest usługiwanie starszej, bogatej kobiecie. Michał wyjawia Natanowi prawdę na temat Agaty i jej planu dotyczącego zniszczenia Sabiny.

Polsat, 20:10, Granice wytrzymałości, thriller

Podczas wyprawy na słynny szczyt K2 w lodowej szczelinie, powyżej granicy wiecznego śniegu, część uczestników ginie pod lawiną, a troje, Elliot Vaughn, Tom McLaren i Annie Garrett, zostaje tam uwięzionych. Peter, brat Annie, organizuje wyprawę ratunkową. Walcząc ze własnym strachem, nieubłaganie płynącym czasem i nieobliczalnym żywiołem gór, grupka ratowników podąża na ratunek uwięzionym.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie