Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
09.12.2013

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1024

Kostek postanawia wymierzyć sprawiedliwość gwałcicielom córki. W szczegóły planu wtajemnicza Edytę, która ma mu zapewnić alibi. Ludmiła podejrzewa, że mąż coś przed nią ukrywa. Waleria ma pretensje do syna, że zgodził się przenocować Majkę. Dziewczyna zdobywa jej sympatię bezpośredniością i prostolinijnością, dlatego Koszykowa zgadza się, by została w ich domu na dłużej. Przemek chce zaciągnąć kredyt na zakup ziemi oraz rozbudowę siedliska. Okazuje się, że pożyczkę może wziąć jedynie pod hipotekę domu Marczaków.

TVP 2, 20:45, M jak miłość, odc. 1023

Paweł i Kinga są przekonani, że Magda wyjechała za granicę. Okazuje się, że ciężko chora dziewczyna leży w szpitalu. Paweł coraz bardziej zbliża się do Ali. Po wyprowadzce z domu Kinga zatrzymuje się na kilka dni u Pawła. Piotrek jest przekonany, że ukochana go zdradziła. Uważa, że ojcem dziecka jest Robert, wspomina o rozwodzie. Gdy Lubiński pojawia się w kancelarii, rzuca się na rywala z pięściami. Filarski odwiedza Milanówek, niewiele brakuje do bójki z Marszałkiem. Zbyszek przyznaje, że wywołał pożar. Wojciech wyrzuca go z domu.

m jak miłość

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1836

Po tragicznym wypadku Magda walczy o życie. Igor po wizycie w szpitalu wraca do domu, by zająć się córeczką. Julka wciąż pyta o mamę. Zimińska wraca do pracy w szkole. Dowiaduje się, że dyrektor zamierza przenieść Anię do innej szkoły. Zimińska sprzeciwia się jego decyzji. Uważa, że dziewczyna powinna kontynuować naukę w swojej klasie. Swoboda romansu Basi i Smolnego kończy się wraz z powrotem synów Brzozowskiej. Andrzej i Kuba nieoczekiwanie przyjeżdżają wcześniej i zastają mamę w objęciach Krzysztofa.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1797

Radek zgadza się, by Patrycja ponownie zamieszkała razem z nim i "Kaśką", ponieważ ma dość nowego partnera matki. Sabina traci nadzieję, że ktokolwiek zacznie jej szukać. Po powrocie do opuszczonego domu Agata pastwi się nad Sabiną, opowiadając jej o miłym popołudniu spędzonym z Grażyną. Snuje plany dotyczące pogrzebu Sabiny. Wroński prosi Beatę o pomoc. Okazuje się, że zakupił w imieniu Artura kolekcjonerski znaczek, który jest misterną podróbką. Oryginał ma pewna starsza kobieta, którą opiekuje się Filip.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo