Filmowy przewodnik weekendowy

Oto najciekawsze propozycje filmowe na sobotę i niedzielę!
Filmowy przewodnik weekendowy
07.12.2013

Sobota, TVP 1, 20:25, Casino Royale, film sensacyjny

James Bond dostaje poważne zadanie. Wraz z uroczą urzędniczką Ministerstwa Finansów, Vesper Lynd, i kolegą z CIA musi rozpracować siatkę terrorystów. Szybko wpada na ślad bankiera organizacji, `Le Chiffre`a`, który bez zgody zwierzchników obraca ich pieniędzmi na giełdzie. W wyniku akcji Bonda traci ponad 100 milionów dolarów i żeby je odzyskać, organizuje w Czarnogórze turniej pokera. Zadaniem agenta 007 jest doprowadzić do jego przegranej i tym samym pozbawić organizację środków finansowych.

Sobota, TVP 2, 22:15, Czerwony smok, thriller psychologiczny

Will Graham, agent FBI, odszedł ze służby, nie mogąc, mimo upływu czasu, otrząsnąć się ze spotkania z maniakalnym mordercą, Hannibalem Lecterem. Ponieważ ma niecodzienną zdolność wnikania w umysł przestępcy, przy najbliższej trudnej sprawie były szef, Jack Crawford, prosi go o pomoc. Chodzi o zbiorowe zabójstwa rodzin mordowanych podczas pełni księżyca. Jeśli w ciągu trzech tygodni policja nie trafi na ślad przestępcy, dojdzie do kolejnej zbrodni. Tymczasem w sidła zabójcy, którego idolem jest Hannibal Lecter, wpada kolejna ofiara.

Sobota, TVN, 20:00, Cztery gwiazdki, komedia

Kate i Brad są szczęśliwą, potrafiącą cieszyć się życiem parą. By uniknąć konieczności spędzania świąt z rozwiedzionymi i skłóconymi rodzicami obojga, co roku wyjeżdżają na wakacje. Niestety, gdy mgła uniemożliwi lot, Kate i Brad są zmuszeni świętować Boże Narodzenie z rodziną. Odwiedzają więc cztery domy rodziców.

next

Niedziela, TVN, 21:40, Arktyczny podmuch, film katastroficzny

Opowieść o grupie naukowców, którzy pod wodzą Jacka Tate`a muszą zmierzyć się z lodową mgłą niszczącą atmosferę ziemską. Na obszarze, na którym doszło do niebezpiecznego zjawiska, umierają ludzie. Katastrofa rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie.

Niedziela, TV 4, 20:00, Odwet, film sensacyjny

Życie byłego policjanta, Ryana Varretta, legło w gruzach, gdy zamordowano jego rodzinę. Mężczyzna postanawia odnaleźć i ukarać sprawców. Okazuje się, że Ryan zabił brata jednego z przestępców. Gangster zamierza się zemścić.

Niedziela, TV Puls, 20:00, Next, film sensacyjny

Chris Johnson, prestidigitator z Las Vegas, potrafi przewidzieć, co się wydarzy w jego życiu w ciągu dwóch najbliższych minut. Dar ten jest jego przekleństwem. Jako dziecko Chris został poddany wielu bolesnym eksperymentom, dlatego zmienił tożsamość i ukrywa się. Gdy terroryści grożą zdetonowaniem bomby nuklearnej w Los Angeles, agentka FBI Callie Ferris postanawia odnaleźć Johnsona i namówić go do współpracy. Chce wykorzystać do tego celu Liz Cooper, która pojawiła się w jednej z wizji Chrisa. On zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo