Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się tym razem u rodziny Boskich!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
06.12.2013

TVP 1, 21:35, Park jurajski III, film sensacyjny

Wyspa Sorna, na której rozgrywa się akcja, jest pozostałością po ośrodku badawczym milionera Hammonda, który dzięki eksperymentom genetycznym przywrócił do życia dinozaury. Bogate małżeństwo spędza na wyspie urlop. Nagle ich syn znika. Zdesperowani organizują grupę poszukiwawczą, na czele której staje doktor Alan Grant. Uczony, nie znając prawdziwego celu wyprawy, przybywa na wyspę. Tu czekają na niego kłopoty.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1023

Waleria jest zaniepokojona bliskim kontaktem Bartka z Majką. Chłopak zapewnia matkę, że to tylko koleżanka. Kalina żąda, by zostawił jej siostrę w spokoju. Majka zwierza się Bartkowi, że pokłóciła się z siostrą, prosi, by pozwolił jej u siebie przenocować. Świderski zaprasza Iwonę do teatru. Dziewczyna mówi mu, że ma męża. Okazuje się, że lekarz nie zdawał sobie z tego sprawy. Alek urządza żonie scenę zazdrości. Magda spotyka Tomka. Podejrzewa, że ją śledzi. Marek, Wojtek i Staś robią Marii niespodziankę.

TVP 2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 129

Wigilia u Boskich. Kacper nie daje się przechytrzyć Kubie. Tomek zmaga się ze świątecznymi wydatkami i przesądami. Dziadkowie sprawiają rodzinie niespodziankę - sylwestrowy wyjazd do Zakopanego.

rodzinka.pl

TVN, 22:15, Władca Pierścieni: Dwie wieże, film fantastyczny

Drużyna pierścienia uległa rozproszeniu: Boromir nie żyje, Merry i Pippin dostali się do niewoli, a Aragorn, Legolas i Gimli znaleźli nowych sprzymierzeńców. Mimo tych przeszkód wyprawa trwa. Frodo Baggins i jego ogrodnik Samwise Gamgee podążają w stronę Mordoru, aby tam - w ogniu Góry Przeznaczenia - dopełnił się los pierścienia. Po drodze chwytają Golluma, jednego z wcześniejszych posiadaczy klejnotu, i zmuszają go, by wskazał im drogę do mrocznej krainy. Tymczasem czarodziej Saruman i Sauron sprzymierzają się w celu unicestwienia ludzkości.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1796

Jeden z robotników w Barbarianie podoba się Beacie. Agata przedstawia Sabinie do podpisania dokumenty, dzięki którym będzie mogła przejąć zarządzanie w salonie mody i podejmować decyzje finansowe bez jej konsultacji. Sabina musi zaakceptować żądania Agaty. Ta jeszcze tego samego dnia zjawia się w salonie mody. Tłumaczy, że Sabina przedłużyła urlop i udała się w podróż po Europie. Dominik odkrywa w Internecie, że Fabian ma nową sympatię w Anglii, o czym Patrycja nie wie. Tymczasem Sabinie udaje się uwolnić z domu, w którym uwięziła ją Agata.

Polsat, 20:05, Iniemamocni, film animowany

Bob Parr, na co dzień przykładny ojciec i mąż, dysponuje nadludzką siłą i wytrzymałością. Jego żona Helen, wzorowa pani domu, nie bez powodu nosi przydomek Elastyna, jej ciało rozciąga się jak guma. Ich najstarsza córka Wiola jest typową nastolatką, ale posiada zdolność bycia niewidzialną. Jej 10-letni brat Max posiada niesamowitą energię. Potrafi przemieszczać się z niewiarygodną szybkością. 2-letni Jack jeszcze nie ujawnił wszystkich możliwości. Bob przed laty skończył karierę jako superbohater, teraz tęskni do dawnego życia.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo