Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Komedia, film romantyczny, czy ulubiony serial – co dzisiaj obejrzysz najchętniej?
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
05.12.2013

TVP 1, 22:25, Broken Flowers, komediodramat

50-letni Don Johnston nie myśli o rodzinnej stabilizacji. Jego egocentryzm sprawia, że odchodzi od niego kolejna dziewczyna. Tymczasem mężczyzna otrzymuje niepodpisany list, w którym była kochanka informuje go, że jest ojcem 19-letniego chłopca. Don postanawia poznać prawdę, a jedynym sposobem na to może być spotkanie z dziewczynami sprzed dwudziestu lat. Don odnajduje cztery potencjalnie autorki listu - Laurę, Penny, Dorę oraz Carmen, i rusza w drogę. Nie zawsze jest mile widzianym gościem, ponadto żadna z kobiet nie potwierdza jego podejrzeń.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1022

Dramat Zuzy zbliża do siebie Edytę i Kostka. Jeleń wyznaje byłej żonie, że planuje zemstę na gwałcicielach. Ludmiła jest zazdrosna o męża. Dąbrowski proponuje Marcie wyjazd do Hamburga. Do Marty przychodzi pismo z sądu z terminem rozprawy rozwodowej. Tina prosi Patrycję, by ze względu na zazdrosnego Kubę ograniczyła jej kontakty z Rickiem. Ten informuje Pati, że zamierza wyreżyserować wideoklip młodej wokalistki. Tina boi się, że Kuba tego nie zaakceptuje. Dawid pociesza dziewczynę.

TVP 2, 20:40, American Pie: Wesele, komedia

Jim i Michelle chcą, by ich ślub wywarł niezapomniane wrażenie na przyjaciołach i rodzinie. Podczas przygotowań napotykają mnóstwo trudności - Michelle ma problem z dobraniem sukni ślubnej, Jim w ekspresowym tempie musi nauczyć się tańczyć, kwiaty, którymi zostanie przybrany kościół, okazują się nieświeże. Przyjaciele, na których pomoc liczyła młoda para, zamiast brać udział w przygotowaniach do ceremonii planują dowcipy na wieczór kawalerski. Narzeczeni postanawiają sami zająć się organizowaniem uroczystości.

broken flowers

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1835

Podczas spaceru nad Wisłą Kazik oświadcza się Magdzie. Zaskoczona Żebrowska odmawia. Przekonuje chłopaka, że to dla niej za wcześnie. Kazik jest bardzo wzburzony. W drodze powrotnej dochodzi do wypadku. Magda wpada na przednią szybę nadjeżdżającego auta. Zdybicka proponuje Bud-Maksowi współpracę. Uważa, że wraz z Izą mogą wspólnie wygrać przetarg w Poręcie. Iza prosi o czas na podjęcie decyzji. Arek zarzuca Roztockim, że jego żona musi pracować u nich także w soboty. Wobec tego Ada wyznaje mężowi, że w soboty chodzi na kursy przedmaturalne.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1795

Sabina jest zrozpaczona. Agata odbiera siostrze nadzieję, że kiedykolwiek ją wypuści. Opowiada jej również o romansie z Natanem i ustawionej historii z Michałem. Agata wyznaje, że zależy jej wyłącznie na tym, by zająć miejsce Sabiny w rodzinie Wekslerów. Szymon próbuje odreagować miłosną porażkę. Żąda od Marysi wyjaśnień, dlaczego tak go potraktowała. Wyznaje jej, że była jego pierwszą prawdziwą miłością. Majka przyznaje, że pocieszała się w jego ramionach, kiedy potrzebowała bliskości.

Polsat, 20:05, Powiedz `tak`, komedia romantyczna

Mary jest ambitna i pracowita. Uchodzi za atrakcyjną i wartościową dziewczynę, ale nie ma szczęścia w miłości. Ojciec postanawia wreszcie wyswatać córkę z jej dawnym znajomym, Massimo. Pewnego dnia bohaterka cudem unika wypadku. Nieznajomy, doktor Steve Edison, ratuje jej życie. Między nią a doktorem nawiązuje się przyjaźń, która wkrótce przeobraża się w mocniejsze uczucie. Dziewczyna czuje, że szczęście się do niej uśmiechnęło, ale wkrótce przeżywa szok. Steve jest narzeczonym Fran, klientki, dla której Mary przygotowuje przyjęcie weselne.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo