Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
04.12.2013

TVP 1, 20:25, Rambo III, film sensacyjny

Weteran wojny wietnamskiej John Rambo spędza samotnie czas w buddyjskiej świątyni. Odnajduje go przyjaciel i dawny przełożony, pułkownik Trautman, któremu towarzyszy przedstawiciel amerykańskich tajnych służb. Komandos otrzymuje propozycję wyruszenia z misją do Afganistanu, okupowanego przez wojska sowieckie. Rambo odmawia udziału w niebezpiecznej akcji, oddając się modłom w świątyni, lecz gdy dowiaduje się, że Trautman dostał się do niewoli, rusza z odsieczą. Nie może liczyć na pomoc, więc podejmuje samotną walkę.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1021

Waleria i Stefan boją się, że Bartek przegrał wszystkie pieniądze. Tymczasem chłopak wraca nad ranem z dużą wygraną. Upokorzony i zraniony przez Asię poprzysięga sobie, że nigdy się nie zakocha. Wkrótce Majka go odwiedza. Maria zauważa odleżyny na ciele Teresy. Żąda od Świderskiego wyjaśnień, jak mogło dojść do takiego zaniedbania. Irek i Natalia rozpoczynają lekcje salsy w szkole Eryka. Poznają tam atrakcyjną Kubankę, Lilianę, która ma być partnerką Irka. Chłopak jest pod wrażeniem urody tancerki.

TVP 2, 20:45, Na dobre i na złe, odc. 540

Adam opiekuje się poparzoną kwasem Wiktorią. Okazuje się, że dziewczyna nie widziała twarzy napastnika. Policja przesłuchuje podejrzanych. Kinga nie potrafi wytłumaczyć, w jaki sposób z laboratorium zniknął pojemnik z kwasem. Tadeusz, ojciec tancerki, której doktor Consalida amputowała część stopy, nie ukrywa niechęci do lekarki. Przed szpitalem dochodzi do kolejnego wypadku. Gdy Wiktoria idzie do pracy, o mało nie potrąca jej samochód. Za kierownicą siedzi Zygmunt, pacjent, który był w Leśnej Górze podczas ataku na doktor Consalidę.

na wspólnej

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1834

Koleżanka Ani wyznaje Zimińskiej, że Anka zbierała pieniądze na zabieg usunięcia ciąży. Danka i Morawska dowiadują się od Bartka, że dziewczyna pojechała do gabinetu lekarskiego. Danka usiłuje odnaleźć Anię. Bogdan nie chce od nauczycielki Jarka zapłaty za uszkodzone auto. Borkowska w ramach przeprosin zaprasza Bogdana do kawiarni. Jarek jest wzburzony spotkaniem ojca z nauczycielką. Magda wyznaje Zuzie, że nie jest pewna uczuć do Kazika. Sądzi, że woli towarzystwo Igora. Wkrótce Nowak wyznaje Magdzie, że jest miłością jego życia.

TVN, 21:30, Nieuchwytny, film sensacyjny

Mieszkańcy Los Angeles są wstrząśnięci serią morderstw o charakterze rytualnym. Policja jest bezsilna, śledztwo wciąż tkwi w martwym punkcie. Detektyw Jack Cole, policjant o mrocznej przeszłości, który pracował dla rządu w krajach Trzeciego Świata, staje przed kolejnym wyzwaniem - będzie musiał schwytać zabójcę. Kryjący się za tajemniczymi zbrodniami spisek okazuje się jednak groźniejszy, niż mógł przypuszczać. Jego partnerem zostaje policjant z wydziału zabójstw Jim Campbell. Obaj mają odmienne charaktery.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1794

Sabina budzi się skrępowana w opuszczonym domu. Nie wie, co się z nią dzieje. Uśmiechnięta i zadowolona z siebie Agata zdradza jej motywy działania. Do Sabiny dociera, że padła ofiarą intrygi. Makowska jest zazdrosna o sympatię Seweryna z sanatorium. Nie zamierza stać na jego drodze do szczęścia i rezygnuje. Szymon czuje, że Marysia się od niego oddala. Zdaje sobie sprawę, że ona nigdy nie zapomni o Pawle, z którym ma dziecko, i o Hubercie, który tyle dla niej znaczył. Majka przyznaje, że nie widzi przyszłości dla nich, ale z innego powodu.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo