Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Co nowego wydarzy się w `Pierwszej miłości` i innych serialach? Zajrzyj do naszego przewodnika!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
02.12.2013

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1019

Zuza niechętnie zgadza się na wizytę u psychologa. W trakcie sesji otwiera się przed terapeutką. Kostek i Edyta uważają, że do nieszczęścia doszło przez ich zaniedbania i kłótnie. Jeleń postanawia na własną rękę wymierzyć gwałcicielom sprawiedliwość. Dąbrowski zaprasza Martę i Urszulę na obiad. Korzeniak zostaje wezwana na plan filmowy, szybko ich opuszcza. Gdy Mikołaj zostaje sam na sam z Martą, proponuje przejście na ty. Bartek jest podekscytowany ślubem z Asią.

TVP 2, 20:45, M jak miłość, odc. 1021

Mirka postanawia sprzedać mieszkanie i razem z Kingą otworzyć bar mleczny. Gdy odkrywa, że przyjaciółka znalazła pracę, ale trzymała to w tajemnicy, wybucha wściekłością. Irek proponuje, by Kwiatkowska kupiła razem z nim zakład kamieniarski. Piotrek zauważa, że Lubiński interesuje się Kingą. Robert pisze do Zduńskiej list z wyznaniem miłości. Marta odbiera telefon do Budzyńskiego, odkrywa, że Łukasz nadal planuje zakup motoru. Wojciechowska robi mężowi wymówki. Budzyński kolejny raz postanawia okłamać ukochaną.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1832

Zuza i Kamil spędzają z małą Ulą radosny dzień. Niestety, dziewczynka musi wrócić do domu dziecka. Zuza stara się przekonać Ulę, że wraz z mężem będą ją codziennie odwiedzać, aż do dnia, kiedy z nimi zamieszka. Roman planuje rozwinięcie produkcji ciastek z ziołami Sergiusza na szeroką skalę. Przestraszony Sergiusz próbuje oponować. Mimo to Roman proponuje Ziębom współudział. Danka nie zamierza dostosować się do zaleceń dyrektora. Oświadcza, że wraca do pracy.

na wspólnej

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1792

Mikser i Błażej są nękani przez Saszę i Długiego, którzy zjawiają się po spłatę kolejnych odsetek ich długu. Agata przez przypadek spotyka w Barbarianie Sabinę i Dagę. Po pewnym czasie zjawia się też Michał, z którym Sabina zamierza porozmawiać. Agata odciąga go na bok i prosi, by podniósł na nią głos i zrobił jej awanturę. Chwilę po tym Michał odchodzi, a Agata zaczyna płakać. Sabina współczuje jej tego, przez co musi przechodzić. Pies Sołtys odnajduje Łazanka uwięzionego w grobie.

Polsat, 20:05, Terminator: Ocalenie, film SF

Ciało skazanego na karę śmierci Marcusa Wrighta trafia do korporacji Cyberdyne i zostaje poddane tajemniczemu eksperymentowi. Mężczyzna odzyskuje przytomność 15 lat później, w roku 2018. Przez ten czas wiele się zmieniło. Światem rządzą maszyny, a garstka ludzi, którym udało się przeżyć, organizuje ruch oporu. Na jego czele staje John Connor, który wspólnie z innymi bojownikami opracowuje plan ataku na odpowiedzialny za zniszczenie świata system sztucznej inteligencji, Skynet. Nierówna walka z terminatorami pochłania coraz więcej ofiar.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Jane Austen (Ocena: 5) 03.12.2013 13:34
www.jane-austen.cba.pl
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo