Filmowy przewodnik weekendowy

Dzisiaj m.in. `Kevin sam w Nowym Jorku!`
Filmowy przewodnik weekendowy
30.11.2013

Sobota, TVP 2, 22:20, Niezniszczalny, thriller

David Dunn, w przeszłości gwiazda futbolu, obecnie ochroniarz, jest jedynym człowiekiem, który przeżył katastrofę kolejową. Wkrótce po tym zdarzeniu kontaktuje się z nim ekscentryczny miłośnik komiksów i właściciel galerii, Elijah Prince, który twierdzi, że David posiada nadprzyrodzoną moc. David uznaje jego teorię za całkowity absurd. Elijah jednak twardo obstaje przy swoim. David powoli uświadamia sobie, że Elijah może mieć rację.

Sobota, TVN, 22:15, Ja cię kocham, a ty z nim, komedia

Dan Burns jest mężczyzną, który po śmierci żony z poświęceniem samotnie wychowuje dzieci. Podczas dorocznego zjazdu rodziny Burnsów następuje przełom w jego dotychczasowym życiu. Dan poznaje piękną Marie pracującą w miejscowej księgarni. Wkrótce mężczyzna i kobieta zaczynają być sobie bliscy. Pewnego dnia Burns odkrywa, że Marie spotyka się z kimś innym. Dowiaduje się, że jest to jego brat - Mitch.

Sobota, Polsat, Kevin sam w Nowym Jorku, komedia sensacyjna

Zbliża się kolejne Boże Narodzenie. Rodzina McCallisterów oraz liczni kuzyni tym razem wybierają się na świąteczny odpoczynek na Florydę. Ponieważ wciąż dobrze pamiętają, jak wiele kłopotów mieli poprzednio w Paryżu, gdy Kevin został sam w domu, tym razem wszyscy bardzo go pilnują. Ale raz jeszcze z powodu awarii prądu przyjeżdżają na lotnisko dosłownie w ostatniej chwili i w wyniku nieporozumienia Kevin, biorąc przez pomyłkę obcego mężczyznę za swojego tatę, wsiada do samolotu lecącego do Nowego Jorku.

kevin sam w nowym jorku

Niedziela, TVP1, 21:25, Charlie St. Cloud, melodramat

Utalentowany żeglarz Charlie St. Cloud otrzymuje stypendium na renomowanym uniwersytecie. Los krzyżuje plany młodzieńca. Jego młodszy brat, Sam, ginie w wypadku samochodowym. Czując się winny śmierci chłopca, Charlie odcina się od świata. Ponieważ obiecywał Samowi, że zawsze będą razem, próbuje dotrzymać słowa. Jest przekonany, że może komunikować się z duchem zmarłego. Powrót do miasta koleżanki ze szkoły sprawia, że w Charliem budzą się zapomniane uczucia. Jest rozdarty między obietnicą złożoną Samowi a fascynacją Tess.

Niedziela, TVN, 20:00, Bokser, film obyczajowy

Film inspirowany życiem i karierą sportową Przemysława Salety. Historia człowieka, którego życie, dotąd podporządkowane karierze, zmienia się pod wpływem choroby córki. Wzruszająca opowieść o ambicji, woli walki i dążeniu do zwycięstwa za wszelką cenę. To także lekcja najtrudniejszych wyborów życiowych, wobec których staje człowiek. Film był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany podczas festiwali filmowych i konkursów kinematograficznych w Polsce i za granicą.

Niedziela, TVN, Bez przebaczenia, western

William Munny jest wdowcem wychowującym dwójkę dzieci. Zanim został farmerem, był rewolwerowcem. Małżeństwo odmieniło go, nie chce wracać do przeszłości. Tymczasem pieniądze wyznaczone za schwytanie dwóch mężczyzn, którzy okaleczyli jedną z prostytutek, stanowią nie lada pokusę. Mając nadzieję na poprawę warunków życia dzieci, Munny zgadza się wziąć udział w wyprawie Schofield Kida, pod warunkiem że dołączy do nich jego przyjaciel, również były płatny zabójca, Ned Logan. Wyruszają do miasteczka, by zmierzyć się z konkurentami do nagrody.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2013 08:36
trochę za wcześnie z tym kevinem zaczynają, nawet jeśli to wersja z nowym jorkiem.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo